Osiedle Panorama Lublin – nowy etap i nowe układy mieszkań!

Już jest! W naszej ofercie pojawił się drugi etap inwestycji, która powstaje u zbiegu ulic: Drogi Męczenników Majdanka i Garbarskiej. Posiadamy szeroki wybór mieszkań o różnych metrażach.

Osiedle Panorama cieszy się zainteresowaniem osób poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak i inwestorów. A to za sprawą wyjątkowej lokalizacji (blisko centrum, parku, basenu, siłowni), wysokiej jakości wykonania  i niepowtarzalnego designu. Więcej o standardzie osiedla przeczytacie na stronie inwestycji. 

W ukończonym I etapie inwestycji w ofercie dostępne są jeszcze mieszkania o pow. 52 i 55 mkw – z trzema pokojami i aneksem kuchennym, który można wydzielić jako osobą kuchnię.

Istnieje możliwość podziału lokalu na dwie niezależne kawalerki, co świetnie sprawdzi się w celu inwestycyjnym.

W kolejnym etapie inwestycji, której koniec budowy planowany jest pod koniec przyszłego roku, posiadamy 10 niepowtarzanych układów mieszkań o pow. od 32 do 79 mkw. 

32 mkw.
37 mkw.
39 mkw.
54 mkw.
61 mkw.
63 mkw.
66 mkw.
68 mkw.
79 mkw.
79 mkw.

Zapraszamy do umawiania spotkań na terenie osiedla.

Sławek: +48 730 608 319

Agnieszka: +48 730 608 312

Marcin: +48 730 608 316

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top