Dwupak. Jedno mieszkanie = dwie kawalerki.

Doskonała oferta dla inwestorów: jedno mieszkanie podzielone na dwie funkcjonalne kawalerki. Pojedynczy lokal składa się z aneksu kuchennego z salonem oraz łazienki.

Dwupaki inwestycyjne oferujemy na oddanym do użytku w sierpniu 2023 r. Osiedlu Panorama Lublin. Biorąc pod uwagę lokalizację, jest to znakomita koncepcja zakupu mieszkania z myślą o wynajmie. Inwestycja znajduje się w pobliżu centrum, jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, w zaledwie 10 minut piechotą można dotrzeć na siłownię, tuż dalej znajduje jeden z największych i najnowocześniejszych aquaparków z basenem olimpijskim.

26 mkw.

Pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon.

5 mkw.

Korytarz

22 mkw.

Pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka.

Analizując stopę zwrotu z inwestycji, należy wziąć pod uwagę rachunki. Dokładamy wszelkich starań, by opłaty te były jak najniższe, dlatego montujemy panele fotowoltaiczne na dachach wszystkich budynków.

Osiedle Panorama Lublin charakteryzuje się wyższym standardem, który obejmuje m.in.:

Więcej o naszym standardzie znajdziecie tutaj.

Prezentowany układ to opcja podziału jednego mieszkania o pow. 55 mkw. na dwa mniejsze. Zmian można dokonać we własnym zakresie lub zdać się na nas. W przypadku wyboru drugiego rozwiązania do zakupu mieszkania należy doliczyć koszt zmian lokatorskich. Szczegółowa oferta dostępna jest u sprzedawców. Zapraszamy też do umawiania spotkań na terenie osiedla, będą mogli Państwo obejrzeć nasze zrealizowane mieszkanie po podziale.

Sławek

Marcin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top