

KREDYT NA MIESZKANIE
Skorzystaj z darmowej porady naszego eksperta finansowego i uproszczonej procedury kredytowej
Nowe mieszkania w Lublinie

Osiedle Panorama Lublin powstało u zbiegu ulic Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą zamieszkać blisko największego parku w mieście, z łatwym dostępem do centrum i świetną komunikacją. Dogodne położenie w pobliżu głównych arterii miejskich zapewnia wygodę na co dzień. Nazwa osiedla nawiązuje do jego lokalizacji – budynki wzniesiono na lekkim wzniesieniu, dzięki czemu mieszkańcy wyższych kondygnacji mogą cieszyć się pięknymi widokami.
W pierwszym etapie inwestycji powstało sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Drugi etap, obejmujący dwa kolejne bloki, jest w trakcie budowy, a jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2025 roku.
Do mieszkań przynależą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe – zarówno zewnętrzne, jak i w garażu podziemnym.
Aktualnie w ofercie dostępne są nowe mieszkania w Lublinie o powierzchni od 32 m² do 80 m² – 2- i 3-pokojowe, a także przestronne, rodzinne 4-pokojowe narożne lub dwustronne, z dużymi balkonami.



Osiedle Panorama Lublin to inwestycja klasy PREMIUM, wyróżniająca się szeregiem atutów:
✔ Eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań
✔ Panele fotowoltaiczne na dachach każdego budynku – niższe rachunki za energię do części wspólnych
✔ Stacje ładowania pojazdów elektrycznych
✔ Szybkie, cichobieżne windy
✔ Wideodomofony zapewniające wygodę i bezpieczeństwo
✔ Instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami Smart Home – sterowanie przez WiFi
✔ Miejskie ogrzewanie z indywidualnym pomiarem zużycia
Osiedle Panorama Lublin to nowoczesność i komfort w jednym!
Lokalizacja
Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂
-
Sklepy
-
Przedszkola / Szkoły
-
Szpitale / Przychodnie / Apteki
-
Kościoły
-
Myjnia
-
Bary / Restauracje
-
Fryzjer
Wyszukiwarka 3D































































Szukaj mieszkania
Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!
Budynek
Piętro
Pokoje
Powierzchnia
- m2Cena za m2
- m2Regulamin rezerwacji mieszkań
Blok | Mieszkanie | Piętro | Pokoje | Pow. | Cena za m2 | Status | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Technologia

Osiedle Panorama Lublin jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie realizowaną w nowoczesnej technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych. To aktualnie jedna z najbardziej precyzyjnych metod budowania, poddana też najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie. Polega na produkcji gotowych elementów betonowych – wraz z instalacją okien, rozprowadzeniem instalacji elektrycznych oraz wykonaniem elewacji – w warunkach fabrycznych. Następnie gotowe moduły montowane są w miejscu inwestycji
Warto zauważyć, że dokładność i szybkość stawiania bloków w technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych jest niemożliwa do osiągnięcia na tradycyjnym placu budowy. Prace odbywają się w zakładzie produkcyjnym, gdzie większość czynności wykonywanych jest w sposób zautomatyzowany i ryzyko błędu jest dużo niższe, a standard produkcji mierzalny. Ściany otrzymują idealną gładkość, a powierzchnia lokali jest dokładnie taka, jak w projekcie. To także krótszy czas oczekiwania na mieszkanie. Proces stawiania budynków w odniesieniu do metod tradycyjnych jest dużo szybszy i mniej zależny od warunków pogodowych, a to eliminuje przesunięcia terminu odbiorów. Przeprowadzone badania dotyczące dźwiękoszczelności oraz akustyki mieszkań wykazały też, że normy te są spełnione z zapasem. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze budynku daje realne oszczędności w ogrzewaniu.


Zalety użycia wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych sprawiają, że metoda ta jest coraz powszechniejsza na świecie, zwłaszcza w krajach skandynawskich. Przy realizacji inwestycji w Lublinie współpracujemy z liderem w zakresie nowoczesnego budownictwa systemowego w Polsce, jakim jest firma Pekabex >> , a także z firmą Technobeton>> (dostawcą prefabrykowanych elementów betonowych).
Wykończone mieszkanie – osiedle w Poznaniu zrealizowane w technologii modułowej
Budowa osiedla w technologii modułowej
Badanie akustyki
Zdjęcia z budowy
Kontakt z nami

Główna siedziba firmy:
TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy Sp.k.
ul. Nałęczowska 14 (XIII piętro)
20-701 Lublin
NIP: 712 332 38 10