LUBLIN

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu ulic Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum.

Slider

O inwestycji

NOWE MIESZKANIA - OSIEDLE PANORAMA LUBLIN

250 mieszkań w I etapie!

nowe mieszkania lublin

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. Rozpoczynamy rezerwacje!

To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego nazwy – budynki staną na wzniesieniu, które zapewni piękne widoki z okien mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

W naszej najnowszej ofercie znajdują się  nowe mieszkania w Lublinie o pow. od 39 m² do 94 m².  Będą to lokale 2- oraz 3-pokojowe, a także rodzinne 4-pokojowe mieszkania z dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami. Wszystkie balkony będą miały powierzchnię powyżej 6 m², a mieszkania od strony południowej będą wyposażone w 15-metrowe tarasy. Mieszkania usytuowane na najwyższym piętrze będą miały wysokość 4 m!

nowe mieszkania lublin
panorama lublin

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Elewacja oraz oprawa balkonów utrzymana zostanie w jasnych kolorach, które przełamane zostaną wstawkami w odcieniach brązu. Najbardziej efektownym elementem mieszkań będą przeszklenia. Okna zaczynają się od podłogi i sięgają aż po sufit. Do lokali przynależne będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne i znajdujące się w kondygnacji podziemnej.

Budowa rozpocznie się już w styczniu, a jej zakończenie planowane jest wiosną 2022r.

panorama lublin

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Technologia

Osiedle Panorama Lublin będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie realizowaną w nowoczesnej technologii modułowej. Jest to aktualnie jedna z najbardziej precyzyjnych metod budowania, poddana też najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie. Polega na produkcji gotowych elementów betonowych – wraz z instalacją okien, rozprowadzeniem instalacji elektrycznych oraz wykonaniem elewacji –  w warunkach fabrycznych. Następnie gotowe moduły montowane są w miejscu inwestycji.

Warto zauważyć, że dokładność i szybkość stawiania bloków w technologii modułowej jest niemożliwa do osiągnięcia na tradycyjnym placu budowy. Prace odbywają się w zakładzie produkcyjnym, gdzie większość czynności wykonywanych jest w sposób zautomatyzowany i ryzyko błędu jest dużo niższe, a standard produkcji  mierzalny. Ściany otrzymują idealną gładkość, a powierzchnia lokali jest dokładnie taka, jak w projekcie. Technologia modułowa to także krótszy czas oczekiwania na mieszkanie. Proces stawiania budynków w odniesieniu do metod tradycyjnych  jest dużo szybszy i  mniej zależny od warunków pogodowych, a to eliminuje przesunięcia terminu odbiorów. Przeprowadzone badania dotyczące dźwiękoszczelności oraz akustyki mieszkań wykazały też, że normy te są spełnione z zapasem. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze budynku daje realne oszczędności w ogrzewaniu.  Zastosowana fotowoltaika na dachach bloków pozwoli na ograniczenie kosztów energii elektrycznej w częściach wspólnych budynków.

Zalety rozwiązań modułowych sprawiają, że są one coraz powszechniejsze na świecie, zwłaszcza w krajach skandynawskich. Przy realizacji  inwestycji w Lublinie współpracujemy z liderem w zakresie produkcji materiałów modułowych w Polsce, jakim jest firma Pekabex >> oraz z firmą Technobeton>> (dostawcą prefabrykowanych elementów betonowych).

Wykończone mieszkanie – osiedle w Poznaniu zrealizowane w technologii modułowej

Budowa osiedla w technologii modułowej

Badanie akustyki

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

Główna siedziba firmy:
ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
tel. +48 81 534 05 96

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry