LUBLIN

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu ulic Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum.

Slider

O inwestycji

NOWE MIESZKANIA - OSIEDLE PANORAMA LUBLIN

250 mieszkań w I etapie!

nowe mieszkania lublin

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. Rozpoczynamy rezerwacje!

To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego nazwy – budynki staną na wzniesieniu, które zapewni piękne widoki z okien mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

W naszej najnowszej ofercie znajdują się  nowe mieszkania w Lublinie o pow. od 39 m² do 94 m².  Będą to lokale 2- oraz 3-pokojowe, a także rodzinne 4-pokojowe mieszkania z dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami. Wszystkie balkony będą miały powierzchnię powyżej 6 m², a mieszkania od strony południowej będą wyposażone w 15-metrowe tarasy. Mieszkania usytuowane na najwyższym piętrze będą miały wysokość 4 m!

Budowa nowych mieszkań rozpocznie się już w styczniu, a jej zakończenie planowane jest wiosną 2022r.

Zobacz, jak budujemy>>

 

nowe mieszkania lublin
panorama lublin

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Elewacja oraz oprawa balkonów utrzymana będzie w jasnych kolorach, które zostaną przełamane wstawkami w odcieniach brązu. Do lokali przynależne będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne i znajdujące się w kondygnacji podziemnej.

Mieszkania będą zaopatrzone w ciepło z miejskiej sieci z indywidualnym pomiarem zużycia. Zastosowana fotowoltaika na dachach bloków pozwoli na ograniczenie kosztów energii elektrycznej w częściach wspólnych budynków. Na terenie inwestycji powstaną stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

 

panorama lublin

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Technologia

Osiedle Panorama Lublin będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie realizowaną w nowoczesnej technologii modułowej. Jest to aktualnie jedna z najbardziej precyzyjnych metod budowania, poddana też najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie. Polega na produkcji gotowych elementów betonowych – wraz z instalacją okien, rozprowadzeniem instalacji elektrycznych oraz wykonaniem elewacji –  w warunkach fabrycznych. Następnie gotowe moduły montowane są w miejscu inwestycji.

Warto zauważyć, że dokładność i szybkość stawiania bloków w technologii modułowej jest niemożliwa do osiągnięcia na tradycyjnym placu budowy. Prace odbywają się w zakładzie produkcyjnym, gdzie większość czynności wykonywanych jest w sposób zautomatyzowany i ryzyko błędu jest dużo niższe, a standard produkcji  mierzalny. Ściany otrzymują idealną gładkość, a powierzchnia lokali jest dokładnie taka, jak w projekcie. Technologia modułowa to także krótszy czas oczekiwania na mieszkanie. Proces stawiania budynków w odniesieniu do metod tradycyjnych  jest dużo szybszy i  mniej zależny od warunków pogodowych, a to eliminuje przesunięcia terminu odbiorów. Przeprowadzone badania dotyczące dźwiękoszczelności oraz akustyki mieszkań wykazały też, że normy te są spełnione z zapasem. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze budynku daje realne oszczędności w ogrzewaniu. 

Zalety rozwiązań modułowych sprawiają, że są one coraz powszechniejsze na świecie, zwłaszcza w krajach skandynawskich. Przy realizacji  inwestycji w Lublinie współpracujemy z liderem w zakresie produkcji materiałów modułowych w Polsce, jakim jest firma Pekabex >> , a także  z firmą Technobeton>> (dostawcą prefabrykowanych elementów betonowych).

Wykończone mieszkanie – osiedle w Poznaniu zrealizowane w technologii modułowej

Budowa osiedla w technologii modułowej

Badanie akustyki

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

 

Główna siedziba firmy:
ul. Nałęczowska 14 (XIII piętro) 20-701 Lublin
tel. +48 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowe rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   Przewiń do góry