Świdnik
LUBLIN

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu ulic Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać o krok od centrum.

Lublin
WYBIERZ KORZYSTNY
KREDYT NA MIESZKANIE

Skorzystaj z darmowej porady naszego eksperta finansowego i uproszczonej procedury kredytowej

O inwestycji

Wkrótce zakończenie pierwszego etapu budowy!

nowe mieszkania lublin

Osiedle Panorama Lublin powstanie u zbiegu  ulic: Garbarskiej i Drogi Męczenników Majdanka. To doskonały adres dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko największego w mieście parku, o krok od centrum, z doskonałą komunikacją, w pobliżu miejskich arterii. Położenie osiedla stało się inspiracją dla jego nazwy – budynki staną na wzniesieniu, które zapewni piękne widoki z okien mieszkań znajdujących się na wyższych kondygnacjach.

W pierwszym etapie inwestycji powstanie sześć siedmiokondygnacyjnych budynków. Elewacja oraz oprawa balkonów utrzymana będzie w jasnych kolorach, które zostaną przełamane wstawkami w odcieniach brązu. Do lokali przynależne będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zewnętrzne i znajdujące się w kondygnacji podziemnej.W naszej ofercie znajdują się  nowe mieszkania w Lublinie o pow. od 39 m² do 94 m².  Będą to lokale 2- oraz 3-pokojowe, a także rodzinne 4-pokojowe mieszkania z dwiema łazienkami oraz dwoma balkonami. Wszystkie balkony będą miały powierzchnię powyżej 6 m², a mieszkania od strony południowej będą wyposażone w 15-metrowe tarasy. Mieszkania usytuowane na najwyższym piętrze będą miały wysokość 4 m!

Zobacz, jak budujemy>>

nowe mieszkania lublin
panorama lublin
panorama lublin

Osiedle Panorama Lublin to inwestycja klasy PREMIUM, oto atuty, które ją wyróżniają:

 • duże balkony i tarasy sięgające nawet 15 m²
 • niestandardowa wysokość mieszkań usytuowanych na najwyższych piętrach od strony południowej – powyżej 4m!
 • eleganckie wykończenie części wspólnych – dekoracyjne elementy drewniane na ścianach i szachtach, szerokie ościeżnice drzwi do mieszkań
 • panele fotowoltaiczne na dachu każdego budynku – niższe rachunki za prąd do części wspólnych
 • stacje ładowania pojazdów elektrycznych
 • szybkie cichobieżne windy
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia

 

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Technologia

Osiedle Panorama Lublin będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie realizowaną w nowoczesnej technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych. Jest to aktualnie jedna z najbardziej precyzyjnych metod budowania, poddana też najdokładniejszej kontroli jakości na każdym etapie. Polega na produkcji gotowych elementów betonowych – wraz z instalacją okien, rozprowadzeniem instalacji elektrycznych oraz wykonaniem elewacji –  w warunkach fabrycznych. Następnie gotowe moduły montowane są w miejscu inwestycji.

Warto zauważyć, że dokładność i szybkość stawiania bloków w technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych jest niemożliwa do osiągnięcia na tradycyjnym placu budowy. Prace odbywają się w zakładzie produkcyjnym, gdzie większość czynności wykonywanych jest w sposób zautomatyzowany i ryzyko błędu jest dużo niższe, a standard produkcji  mierzalny. Ściany otrzymują idealną gładkość, a powierzchnia lokali jest dokładnie taka, jak w projekcie. To także krótszy czas oczekiwania na mieszkanie. Proces stawiania budynków w odniesieniu do metod tradycyjnych  jest dużo szybszy i  mniej zależny od warunków pogodowych, a to eliminuje przesunięcia terminu odbiorów. Przeprowadzone badania dotyczące dźwiękoszczelności oraz akustyki mieszkań wykazały też, że normy te są spełnione z zapasem. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze budynku daje realne oszczędności w ogrzewaniu. 

 

Zalety użycia wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych sprawiają, że  metoda ta jest coraz powszechniejsza na świecie, zwłaszcza w krajach skandynawskich. Przy realizacji  inwestycji w Lublinie współpracujemy z liderem w zakresie nowoczesnego budownictwa systemowego w Polsce, jakim jest firma Pekabex >> , a także  z firmą Technobeton>> (dostawcą prefabrykowanych elementów betonowych).

Wykończone mieszkanie – osiedle w Poznaniu zrealizowane w technologii modułowej

Budowa osiedla w technologii modułowej

Badanie akustyki

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

Główna siedziba firmy:
ul. Nałęczowska 14 (XIII piętro) 20-701 Lublin
tel. +48 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top