Deweloper TTS Development
Budujemy na solidnych fundamentach

Budujemy w miastach: Lublin, Chełm, Świdnik, Legnica, Dęblin. Zaufaj doświadczonemu i sprawdzonemu deweloperowi.

 

Spółka TTS Development została powołana do życia w 2016 roku, by realizować funkcjonalne inwestycje mieszkaniowe w innowacyjnej technologii opartej na francuskim systemie prefabrykatów. Metoda ta pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych przy zachowaniu niskich cen.

Po pierwsze jakość!

 

Mamy doświadczenie w branży budowlanej, które z powodzeniem wykorzystujemy na rynku deweloperskim. To, co nas wyróżnia wśród deweloperów, to szeroka wiedza i praktyka, nie tylko w zakresie inwestowania, ale przede wszystkim w dziedzinie produktów budowlanych 
i innowacyjnych rozwiązań architektonicznych. Nasze inwestycje oparte są na nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów. Jest to system wprowadzany od kilku lat na rynek polski, który zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem. A to za sprawą możliwości redukcji cen przy zachowaniu parametrów jakości właściwych dla tradycyjnych metod budowy. Technologia ta została z powodzeniem przetestowana w krajach Europy Zachodniej i stała się tam najpopularniejszą metodą w segmencie małego oraz średniego budownictwa. We Francji niemal 80 % wszystkich budynków wielorodzinnych jest wznoszonych z prefabrykatów. Dostawcą materiałów budowlanych jest lubelska firma Technobeton.

deweloper mieszkania
deweloper mieszkania

Liczy się także styl

 

Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by inwestycje, które znajdą się w naszym portfolio, wyróżniał ciekawy design. Wystrzegamy się monotonnej kolorystyki i stawiamy na nieschematyczne rozwiązania. Zachowujemy jednak elegancję i prostotę bryły charakterystyczną dla nowoczesnego budownictwa.

Stawiamy na najlepsze lokalizacje

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich na terenie kraju, m.in. w Lublinie, Legnicy, Chełmie, Garwolinie. Wiemy, jak wybierać grunt, by osiedle spełniło oczekiwania przyszłych mieszkańców. Nasze inwestycje lokujemy w tych strefach, które mają potencjał stać się najbardziej komfortowym miejscem do życia w danym mieście. Są to punkty świetnie skomunikowane z centrum, blisko wylotówek czy z dobrym połączeniem do tras szybkiego ruchu. Dla Klientów poszukujących odpoczynku i spokoju mamy ofertę mieszkań z dala od miejskiego zgiełku i wysokiego budownictwa, w miejscu będącym oazą spokoju i bezpieczeństwa. Dbamy też o to, by nasze osiedla miały łatwy dostęp do sklepów, urzędów, przychodni, szkół i przedszkoli.

Nasza misja? Zadowolenie mieszkańców

Miarą naszego sukcesu jest komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Dlatego inwestycje, które prowadzimy, posiadają szereg rozwiązań podnoszących jakość życia tj. wysokiej klasy windy, zadbane strefy wspólne, zagospodarowany teren wokół budynków i co najważniejsze: zoptymalizowane układy lokali.

Wszystkie nasze mieszkania poza kawalerkami są dwustronne lub narożne.

Przykładamy też największą wagę do poziomu obsługi klientów, zarówno przed podpisaniem umowy, w trakcie procesu zakupu, jak i w okresie posprzedażowym. Nic nas bardziej nie cieszy, jak Klient z polecenia.

 

deweloper mieszkania

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry