Legnica – Nasze nowe mieszkania przy nowej ulicy

Na Osiedlu Centrum Park wiele się dzieje. W budynkach trwają ostatnie prace, porządkowany jest teren wokół. Dokładamy wszelkich starań, by właściciele otrzymali klucze na początku jesieni. Już wiemy, pod jakim adresem będą ich nowe mieszkania!

W tej chwili na terenie naszej inwestycji realizowane jest przyłącze do sieci ciepłowniczej. Wykonywane są parkingi i drogi wewnętrzne. Demontujemy też ogrodzenie budowlane  i za chwilę przystąpimy do stawiania docelowego ogrodzenia osiedla. W budynkach montowany jest sprzęt elektryczny i sanitarny.

Nasz budynek posiada już adres administracyjny, ulica będzie nosiła nazwę Piastów Legnickich. Jest to nowa ulica w Legnicy.  Jak donosi portal.legnica.eu  „Zespół ds. Nazewnictwa Ulic i Placów postanowił ujednolicić nazewnictwo w nowej jednostce urbanistycznej, która bardzo szybko się rozbudowuje, propagując historię miasta, poprzez wprowadzenie nazw upamiętniających Piastów panujących w Legnicy”.

Wszystkich, którzy zainteresowani są zamieszkaniem na Osiedlu Centrum Park przy tak dumnie brzmiącej nazwie ulicy zachęcamy do zajrzenia na podstronę inwestycji. W naszej ofercie wciąż  posiadamy lokale o pow. od 35 do 86 m².  Są to nowe mieszkania w podwyższonym stanie deweloperskim (SEGMENT PREMIUM), który obejmuje:

 • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
 • drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
 • wysokiej jakości trzyszybowe okna
 • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania 
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • parapety okienne z kamienia naturalnego
 • rolety zewnętrzne w każdym oknie
 • klimatyzację

Lokale zaopatrzone będą w ciepło z miejskiej sieci  z indywidualnym pomiarem zużycia. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy. 

Sprzedaż mieszkań:

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

nowe mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


  Przewiń do góry