Legnica – Nasze nowe mieszkania przy nowej ulicy

Na Osiedlu Centrum Park wiele się dzieje. W budynkach trwają ostatnie prace, porządkowany jest teren wokół. Dokładamy wszelkich starań, by właściciele otrzymali klucze na początku jesieni. Już wiemy, pod jakim adresem będą ich nowe mieszkania!

W tej chwili na terenie naszej inwestycji realizowane jest przyłącze do sieci ciepłowniczej. Wykonywane są parkingi i drogi wewnętrzne. Demontujemy też ogrodzenie budowlane  i za chwilę przystąpimy do stawiania docelowego ogrodzenia osiedla. W budynkach montowany jest sprzęt elektryczny i sanitarny.

Nasz budynek posiada już adres administracyjny, ulica będzie nosiła nazwę Piastów Legnickich. Jest to nowa ulica w Legnicy.  Jak donosi portal.legnica.eu  „Zespół ds. Nazewnictwa Ulic i Placów postanowił ujednolicić nazewnictwo w nowej jednostce urbanistycznej, która bardzo szybko się rozbudowuje, propagując historię miasta, poprzez wprowadzenie nazw upamiętniających Piastów panujących w Legnicy”.

Wszystkich, którzy zainteresowani są zamieszkaniem na Osiedlu Centrum Park przy tak dumnie brzmiącej nazwie ulicy zachęcamy do zajrzenia na podstronę inwestycji. W naszej ofercie wciąż  posiadamy lokale o pow. od 35 do 86 m².  Są to nowe mieszkania w podwyższonym stanie deweloperskim (SEGMENT PREMIUM), który obejmuje:

 • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
 • drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
 • wysokiej jakości trzyszybowe okna
 • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania 
 • відеодомофони
 • електрична мережа з сенсорними скляними вимикачами з функцією Smart Home (управління через WiFi)
 • parapety okienne z kamienia naturalnego
 • rolety zewnętrzne w każdym oknie
 • klimatyzację

Lokale zaopatrzone będą w ciepło z miejskiej sieci  z indywidualnym pomiarem zużycia. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy. 

Sprzedaż mieszkań:

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

nowe mieszkania

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top