Legnica
LEGNICA

ul. Piastów Legnickich to wymarzona lokalizacja do zamieszkania. Z jednej strony widok na park miejski, z drugiej zaś sąsiedztwo uroczej starówki

O inwestycji - Osiedle Centrum Park

osiedle centrum park w legnicy

Osiedle Centrum Park posiada wszelkie zalety mieszkania w centrum:  bliskość szkół, przedszkoli, urzędów, centrów handlowych, restauracji czy ośrodków sztuki i kultury. Największym jednak atutem lokalizacji są pobliskie tereny zielone. Niemal na wyciągnięcie ręki park miejski, nieco dalej – od strony zachodniej – Lasek Złotoryjski i  tzw. „Glinki”, czyli legnickie stawy.

Nasze nowe mieszkania w Legnicy umożliwią  przyszłym lokatorom złapanie oddechu już podczas krótkiego spaceru, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto. To dzisiaj nieoceniona wartość! 

tanie mieszkania Legnica
To już zrealizowaliśmy

I i II etap inwestycji obejmował realizację dwóch trzypiętrowych budynków, które dzięki swej klasycznej architekturze oraz odpowiednio dobranej kolorystyce elewacji, doskonale wpisały  się w styl Starego Miasta. Realizacja tych etapów została pomyślnie zakończona, a wszystkie mieszkania sprzedane.

Nasza oferta

Etap III będzie kontynuacją dotychczasowej zabudowy powstałej w ramach Osiedla Centrum Park. Zakłada on realizację trzech trzypiętrowych budynków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego parku. Lokale mieszkalne znajdujące się na parterze będą posiadały przynależne tarasy i ogródki o powierzchni nawet do 60 m2. Całe osiedle będzie stworzy spójną całość idealnie wkomponowaną w okalającą je przyrodę.

Z myślą o naszych Klientach!

Stawiamy na komfort i funkcjonalność, dlatego układy, które dla Państwa przygotowaliśmy zostały opracowane z największą starannością. Oferujemy szeroką gamę mieszkań, w której każdy znajdzie coś dla siebie (zakładka: szukaj mieszkania). Na ternie ogrodzonego Osiedla Centrum Park powstaną parkingi na zewnątrz oraz w kondygnacji podziemnej, a mieszkańcy będą mieć możliwość wykupienia prywatnego miejsca postojowego. Działamy kompleksowo. Realizując budynki inwestujemy również w pełne zaplecze infrastrukturalne naszej inwestycji. Budujemy drogi, miejsca parkingowe, ścieżki, chodniki. Dbamy o należytą ilość zieleni oraz odpowiednie wkomponowanie elementów małej architektury.

Nasi Klienci przy przekazaniu kluczy otrzymują kupon uprawniający do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin (sprawdź asortyment)

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

Bogata
infrastruktura

 • Sklepy
 • Przedszkola / Szkoły
 • Szpitale / Przychodnie / Apteki
 • Kościoły
 • Urzędy
 • Bary / Restauracje
 • Parki / Skwery

Wyszukiwarka 3D

Poddasze Piętro 2 Piętro 1 Parter
Poddasze Piętro 2 Piętro 1 Parter
Poddasze Piętro 2 Piętro 1 Parter
M01 M02 M03 M04 M20 M21 M22
M05 M06 M07 M08 M09 M23 M24 M25 M26 M27
M10 M11 M12 M13 M14 M28 M29 M30 M31 M32
M15 M16 M17 M18 M19 M33 M34 M35 M36 M37

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Wykraczamy ponad standard! Zaufaj doświadczonemu deweloperowi

tanie mieszkania Legnica

Mieszkania oddajemy w podwyższonym stanie deweloperskim (SEGMENT PREMIUM), który obejmuje:

 • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
 • antywłamaniowe drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
 • wysokiej jakości trzyszybowe okna
 • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia
 • cichobieżne windy
 • wideodomofony
 • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
 • parapety okienne z kamienia naturalnego
 • elektryczne rolety zewnętrzne w każdym oknie
 • możliwość instalacji klimatyzacji w każdym mieszkaniu
 • monitoring

 

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Lidia: + 48 730 608 903

Terenowe Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy

Główna siedziba firmy
ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
tel. +48 81 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top