Szukasz mieszkania w Lublinie? Sprawdź nasze ceny!

Oto najlepsza lokalizacja!

Budowa I etapu Osiedla Panorama dobiega końca. Inwestycja powstająca u zbiegu ulic Droga Męczenników Majdanka i Garbarskiej to bardzo dobry adres na mapie Lublina. Blisko centrum i uroczej starówki; w niedalekiej odległości od Parku Ludowego, który  jest jednym z największych i najatrakcyjniejszych miejsc rekreacyjnych w mieście; a także niedaleko obiektów sportowych (np. Arena Lublin, Aqua Lublin), Targów Lublin oraz Dworca Metropolitalnego. Taka lokalizacja sprawia, że Osiedle Panorama Lublin to świetny wybór zarówno dla rodziny, jak i na wynajem.

Aktualna średnia cena, jaką trzeba zapłacić w Lublinie za metr kwadratowy mieszkania na rynku pierwotnym, wynosi 9100 zł. Śródmieście, które znajduje się zaledwie 2,5 km od naszej inwestycji to już 11 000 zł, natomiast nasi klienci płacą średnio 8500 zł!

Oto nasza jakość!

Ponadto inwestycja przy ul. Garbarskiej będzie wyróżniała się pod względem zagospodarowania i stylu. Zadbamy o zieleń, szerokie chodniki wyposażymy w wyszukaną małą architekturę, która wpisze się w nowoczesny charakter osiedla, nie zapomnimy o detalach podczas wykończenia,  takich jak wbudowane eleganckie skrzynki ze stali nierdzewnej, drewniane elementy dekoracyjne na korytarzach czy szerokie ościeżnice, a przy drzwiach systemowe wycieraczki. Standard wykończenia obejmie także szklane włączniki z funkcją wi-fi oraz wideodomofony.

Spotkajmy się na miejscu...

Nasze osiedle wyróżni się lokalizacją, stylem, elegancją, komfortowymi rozwiązaniami, takimi jak na przykład panele fotowoltaiczne (więcej o naszym standardzie znajdziecie na stronie inwestycji), ale nie wysokimi cenami. Średni koszt zakupu mieszkania na Osiedlu Panorama Lublin to 8500 zł. Najwięcej lokali mamy w cenach  8400 – 8800 zł/mkw.  Są to 55- i 52-metrowe układy, które można zaaranżować jako dwie oddzielne kawalerki. Zachęcamy do umawiania spotkań ze sprzedawcami na terenie inwestycji. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć nasze wykończone mieszkania i przejść się po niemal gotowym osiedlu.

Zadzwoń i umów spotkanie:

Sławek: +48 730 608 319

Marcin: +48 730 608 316

Skorzystaliśmy z danych statystycznych odnośnie aktualnych cen mieszkań w Lublinie zamieszczonych na stronie https://zametr.pl/statystyki/lublin.

deweloper lublin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top