Ruszyła budowa nowego osiedla w Świdniku (GALERIA)

Tak jak już zapowiadaliśmy, na początku stycznia na plac budowy przy ul. gen. Roweckiego „Grota”  wjechały pierwsze koparki. Rozpoczęły się wykopy pod budynek ZIMA na Osiedlu 4 Pory Roku. W tym tygodniu wylaliśmy już warstwę podkładowo-wyrównawczą (tzw. chudziak) pod fundamenty. Za dwa tygodnie rozpoczniemy też wykopy pod drugi budynek (WIOSNA).  O postępach budowy będziemy na bieżąco informować na naszej stronie oraz na Facebooku – fanpage TTS Development.

Osiedle 4 Pory Roku obejmie 4 budynki.  Nasze mieszkania na sprzedaż w Świdniku mają pow. od 27 do 69 m². Standard wykończenia – deweloperski. Budynki ogrzewane będą z miejskiej sieci. Ważna informacja – każde mieszkanie będzie miało indywidualny pomiar zużycia ciepła. Dodatkowe atuty naszej inwestycji to 3-szybowe okna, montaż wideodomofonów oraz zagospodarowany teren wokół budynków (łącznie z placem zabaw). Oddanie I etapu inwestycji nastąpi w czerwcu 2021 r.

Sprawdź wolne mieszkania

W sprawie zakupu nowego mieszkania w Świdniku prosimy o kontakt z naszymi Sprzedawcami:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

wykopy pod budynek świdnik

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.