Ruszyła budowa nowego osiedla w Świdniku (GALERIA)

Tak jak już zapowiadaliśmy, na początku stycznia na plac budowy przy ul. gen. Roweckiego „Grota”  wjechały pierwsze koparki. Rozpoczęły się wykopy pod budynek ZIMA na Osiedlu 4 Pory Roku. W tym tygodniu wylaliśmy już warstwę podkładowo-wyrównawczą (tzw. chudziak) pod fundamenty. Za dwa tygodnie rozpoczniemy też wykopy pod drugi budynek (WIOSNA).  O postępach budowy będziemy na bieżąco informować na naszej stronie oraz na Facebooku – fanpage TTS Development.

Osiedle 4 Pory Roku obejmie 4 budynki.  Nasze mieszkania na sprzedaż w Świdniku mają pow. od 27 do 69 m². Standard wykończenia – deweloperski. Budynki ogrzewane będą z miejskiej sieci. Ważna informacja – każde mieszkanie będzie miało indywidualny pomiar zużycia ciepła. Dodatkowe atuty naszej inwestycji to 3-szybowe okna, montaż wideodomofonów oraz zagospodarowany teren wokół budynków (łącznie z placem zabaw). Oddanie I etapu inwestycji nastąpi w czerwcu 2021 r.

Sprawdź wolne mieszkania

W sprawie zakupu nowego mieszkania w Świdniku prosimy o kontakt z naszymi Sprzedawcami:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

wykopy pod budynek świdnik

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   Przewiń do góry