ŚWIDNIK

Nasza lokalizacja? 15 minut samochodem od centrum Lublina! Już od 4750 zł/m².

Slider

O inwestycji

Nasza lokalizacja? 15 minut samochodem od centrum Lublina!

4 pory roku osiedle

Osiedle 4 PORY ROKU powstaje w Świdniku – mieście uważanym przez wielu za najlepsze do życia. Przynależność do aglomeracji lubelskiej pozwala mieszkańcom Świdnika na korzystanie z  walorów, jakie  oferuje stolica województwa. Z drugiej strony – można się tu cieszyć klimatem niedużego miasta, gdzie żyje się wolniej, a załatwianie codziennych spraw jest dużo prostsze. Niezaprzeczalnym atutem są też niższe ceny, w jakich oferowane są mieszkania na sprzedaż.

Interesuje Cię zakup mieszkania na kredyt? Czytaj więcej

mieszkania na sprzedaż

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich będzie miał swoją nazwę, nawiązującą do pory roku, co znajdzie odzwierciedlenie w dekoracji wnętrz. Rozpoczęliśmy sprzedaż dwóch budynków: ZIMA oraz WIOSNA.  W ofercie znajdują się mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 69 m². Budynki będą miały klasyczną prosta bryłę, jasną elewację i balkony w czterech kontrastowych kolorach. Teren osiedla zostanie zagospodarowany, zadbamy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotujemy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli. Przewidywany termin oddania pierwszego etapu budowy: III kwartał 2021 r.

Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty (szkoła podstawowa mieści się po przeciwnej stronie al. Armii Krajowej, niewiele dalej jest przedszkole) czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Poza tym Świdnik to takie miasto, gdzie „wszędzie jest blisko”.

Nasi Klienci przy przekazaniu kluczy otrzymują kupon uprawniający Cię do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin. Sprawdź asortyment sklepu.

mieszkania na sprzedaż świdnik

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

 • Sklepy
 • Przedszkola / Szkoły
 • Szpitale / Przychodnie / Apteki
 • Kościoły
 • Myjnia
 • Bary / Restauracje
 • Fryzjer

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

tanie mieszkania Legnica

Osiedle 4 Pory Roku, tak jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje w innowacyjnej technologii opartej na francuskim systemie prefabrykatów. To metoda budownictwa popularna w krajach Europy Zachodniej i coraz częściej stosowana w Polsce, która pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych przy zachowaniu niskich cen. Duże znaczenie przy wyborze mieszkania ma jednak nie tylko cena jego nabycia, ale także późniejszy koszt użytkowania, a także komfort mieszkania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniając:

– 3-szybowe okna, które zredukują hałas dochodzący z zewnątrz oraz zmniejszą rachunki za ogrzewanie;

– zaopatrzenie w ciepło z miejskiej sieci z indywidualnym pomiarem zużycia, co pozwoli na gospodarowanie ciepłem zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem;

– nowoczesne cichobieżne windy (w trzech budynkach);

– antywłamaniowe drzwi;

– wideodomofony.

mieszkania Garwolin

Zdjęcia z budowy

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

Biuro Sprzedaży w Świdniku

ul. Kosynierów 17 A

Główna siedziba firmy:
ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
tel. +48 81 534 05 96

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


  Przewiń do góry