Świdnik
OSIEDLE 4 PORY ROKU

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Dwa pierwsze (ZIMA oraz WIOSNA) stanowią pierwszy etap budowy. Oddanie kolejnego etapu nastąpi w II kwartale 2022 r. W ofercie znajdują się nowe mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 70 m².

Świdnik
OSIEDLE 4 PORY ROKU

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Dwa pierwsze (ZIMA oraz WIOSNA) stanowią pierwszy etap budowy. Oddanie kolejnego etapu nastąpi w II kwartale 2022 r. W ofercie znajdują się nowe mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 70 m².

O inwestycji

I etap inwestycji został ukończony, mieszkania są gotowe do przekazania nabywcom. W ofercie ostatnie wolne mieszkania dostępne od ręki!

4 pory roku osiedle

Osiedle 4 PORY ROKU powstaje w Świdniku – mieście uważanym przez wielu za najlepsze do życia. Przynależność do aglomeracji lubelskiej pozwala mieszkańcom Świdnika na korzystanie z  walorów, jakie  oferuje stolica województwa. Z drugiej strony – można się tu cieszyć klimatem niedużego miasta, gdzie żyje się wolniej, a załatwianie codziennych spraw jest dużo prostsze. Niezaprzeczalnym atutem są też niższe ceny, w jakich oferowane są mieszkania na sprzedaż. Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty (szkoła podstawowa mieści się po przeciwnej stronie al. Armii Krajowej, niewiele dalej jest przedszkole) czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Poza tym Świdnik to takie miasto, gdzie „wszędzie jest blisko”.

mieszkania na sprzedaż

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich ma  swoją nazwę, nawiązującą do pory roku, co znajdzie odzwierciedlenie w dekoracji wnętrz. Dwa pierwsze budynki otrzymały już pozwolenie na użytkowanie. Realizacja kolejnego etapu już w czerwcu 2022 r! W ofercie dostępne są jeszcze nowe mieszkania 2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 53 do 70 m².

Interesuje Cię zakup mieszkania na kredyt? Czytaj więcej

 

Budynki mają klasyczną prosta bryłę, jasną elewację i balkony w czterech kontrastowych kolorach. Teren jest zagospodarowany, zadbaliśmy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli.

 

Nasi Klienci przy przekazaniu kluczy otrzymują kupon uprawniający Cię do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin. Sprawdź asortyment sklepu. 

mieszkania na sprzedaż świdnik

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

  • Sklepy
  • Przedszkola / Szkoły
  • Szpitale / Przychodnie / Apteki
  • Kościoły
  • Myjnia
  • Bary / Restauracje
  • Fryzjer

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

tanie mieszkania Legnica

Osiedle 4 Pory Roku, tak jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje w innowacyjnej technologii opartej na francuskim systemie prefabrykatów. To metoda budownictwa popularna w krajach Europy Zachodniej i coraz częściej stosowana w Polsce, która pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych przy zachowaniu niskich cen. Duże znaczenie przy wyborze mieszkania ma jednak nie tylko cena jego nabycia, ale także późniejszy koszt użytkowania, a także komfort mieszkania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniając:

3-szybowe okna, które zredukują hałas dochodzący z zewnątrz oraz zmniejszą rachunki za ogrzewanie;  zaopatrzenie w ciepło z miejskiej sieci z indywidualnym pomiarem zużycia, co pozwoli na gospodarowanie ciepłem zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem; nowoczesne cichobieżne windy (w trzech budynkach); antywłamaniowe drzwi; wideodomofony.

mieszkania Garwolin