Świdnik
OSIEDLE 4 PORY ROKU

Inwestycja zrealizowana, możliwość odbioru kluczy zaraz po podpisaniu umowy! Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. W ofercie dostępne mieszkania o powierzchniach od 60 do 70 m².

O inwestycji

Osiedle zrealizowane z pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkania gotowe do przekazania nabywcom. 

4 pory roku osiedle

Osiedle 4 PORY ROKU powstaje w Świdniku – mieście uważanym przez wielu za najlepsze do życia. Przynależność do aglomeracji lubelskiej pozwala mieszkańcom Świdnika na korzystanie z  walorów, jakie  oferuje stolica województwa. Z drugiej strony – można się tu cieszyć klimatem niedużego miasta, gdzie żyje się wolniej, a załatwianie codziennych spraw jest dużo prostsze. Niezaprzeczalnym atutem są też niższe ceny, w jakich oferowane są mieszkania na sprzedaż. Lokalizacja osiedla przy ul. gen. Roweckiego „Grota” pozwala na łatwy dostęp do placówek oświaty (szkoła podstawowa mieści się po przeciwnej stronie al. Armii Krajowej, niewiele dalej jest przedszkole) czy sklepów (tuż obok inwestycji znajduje się Kaufland). Poza tym Świdnik to takie miasto, gdzie „wszędzie jest blisko”.

mieszkania na sprzedaż

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich ma  swoją nazwę, nawiązującą do pory roku, co znajdzie odzwierciedlenie w dekoracji wnętrz. Wszystkie budynki otrzymały oficjalne pozwolenie na użytkowanie. W ofercie dostępne są jeszcze  mieszkania 2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 53 do 70 m².

Interesuje Cię zakup mieszkania na kredyt? Czytaj więcej

 

Budynki mają klasyczną prosta bryłę, jasną elewację i balkony w czterech kontrastowych kolorach. Teren jest zagospodarowany, zadbaliśmy o małą architekturę i zieleń, a dla naszych najmłodszych mieszkańców przygotowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Liczba miejsc postojowych w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1 – wyeliminuje problem braku dostatecznie dużej przestrzeni parkingowej, który dotyczy wielu świdnickich osiedli.

 

Nasi Klienci przy przekazaniu kluczy otrzymują kupon uprawniający Cię do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin. Sprawdź asortyment sklepu. 

mieszkania na sprzedaż świdnik

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

 • Sklepy
 • Przedszkola / Szkoły
 • Szpitale / Przychodnie / Apteki
 • Kościoły
 • Myjnia
 • Bary / Restauracje
 • Fryzjer

Wyszukiwarka 3D

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

tanie mieszkania Legnica

Osiedle 4 Pory Roku, tak jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje w innowacyjnej technologii opartej na francuskim systemie prefabrykatów. To metoda budownictwa popularna w krajach Europy Zachodniej i coraz częściej stosowana w Polsce, która pozwala na utrzymanie wysokich standardów jakościowych przy zachowaniu niskich cen. Duże znaczenie przy wyborze mieszkania ma jednak nie tylko cena jego nabycia, ale także późniejszy koszt użytkowania, a także komfort mieszkania.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniając:

3-szybowe okna, które zredukują hałas dochodzący z zewnątrz oraz zmniejszą rachunki za ogrzewanie;  zaopatrzenie w ciepło z miejskiej sieci z indywidualnym pomiarem zużycia, co pozwoli na gospodarowanie ciepłem zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem; nowoczesne cichobieżne windy (w trzech budynkach); antywłamaniowe drzwi; wideodomofony.

mieszkania Garwolin

Zdjęcia z budowy

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Agnieszka: +48 730 312

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

 

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul.  Nałęczowska 14 (XIII piętro)
20-701 Lublin
tel. +48 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji