Przekazaliśmy już 670 mieszkań, a przed nami nowe inwestycje. Sprawdźcie jakie!

Firma TTS istnieje już pięć lat. Pierwszą naszą realizacją był Nowy Świat w Lublinie, a następnie  inwestycje w miastach: Garwolin, Legnica, Chełm, Świdnik, Dęblin. Budujemy głównie w małych i średnich miastach. Wierzymy, że nasze nowe, elegancko wykończone budynki, wyposażone w udogodnienia, jakich nie posiada stare budownictwo, okażą się na tyle komfortowe dla mieszkańców tych miejscowości, że staną się ciekawą alternatywą dla wyprowadzki do domków na przedmieściach czy innych dużych miast. Chcemy w ten sposób zmieniać i uatrakcyjniać wizerunek małych miast. Dlatego inwestycje, które prowadzimy posiadają szereg rozwiązań podnoszących jakość życia tj. wysokiej klasy windy, zadbane strefy wspólne, zagospodarowany teren wokół budynków i co najważniejsze: zoptymalizowane układy lokali. Wszystkie nasze mieszkanie o pow. powyżej 40 m² są narożne lub dwustronne.

Rok 2021 będzie dla nas przełomowy, wracamy z dużą inwestycją do wojewódzkiego miasta. Osiedle Panorama powstanie w Lublinie blisko centrum. Zaproponujemy Państwu całkiem nowe mieszkania: w większości narożne, z dużymi balkonami lub tarasami, i wysokością lokali sięgającą nawet 4m.

Co jeszcze nowego przyniesie ten rok?

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry