Przekazaliśmy już 670 mieszkań, a przed nami nowe inwestycje. Sprawdźcie jakie!

Firma TTS istnieje już pięć lat. Pierwszą naszą realizacją był Nowy Świat w Lublinie, a następnie  inwestycje w miastach: Garwolin, Legnica, Chełm, Świdnik, Dęblin. Budujemy głównie w małych i średnich miastach. Wierzymy, że nasze nowe, elegancko wykończone budynki, wyposażone w udogodnienia, jakich nie posiada stare budownictwo, okażą się na tyle komfortowe dla mieszkańców tych miejscowości, że staną się ciekawą alternatywą dla wyprowadzki do domków na przedmieściach czy innych dużych miast. Chcemy w ten sposób zmieniać i uatrakcyjniać wizerunek małych miast. Dlatego inwestycje, które prowadzimy posiadają szereg rozwiązań podnoszących jakość życia tj. wysokiej klasy windy, zadbane strefy wspólne, zagospodarowany teren wokół budynków i co najważniejsze: zoptymalizowane układy lokali. Wszystkie nasze mieszkanie o pow. powyżej 40 m² są narożne lub dwustronne.

Rok 2021 będzie dla nas przełomowy, wracamy z dużą inwestycją do wojewódzkiego miasta. Osiedle Panorama powstanie w Lublinie blisko centrum. Zaproponujemy Państwu całkiem nowe mieszkania: w większości narożne, z dużymi balkonami lub tarasami, i wysokością lokali sięgającą nawet 4m.

Co jeszcze nowego przyniesie ten rok?

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top