Lublin. Osiedle Panorama z pozwoleniem na użytkowanie.

Budowa pierwszego etapu naszej lubelskiej inwestycji przy ul. Garbarskiej została zakończona i odebrana przez Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Rozpoczęliśmy proces wydawania kluczy przyszłym mieszkańcom.

Bezpieczna inwestycja

Kup mieszkanie na gotowym osiedlu odebranym przez PINB.

Klucze od ręki

Nie czekaj! Ciesz się swoim mieszkaniem zaraz po podpisaniu umowy.

Standard Premium

Wybierz dobrą lokalizacje, wysoką jakość i niepowtarzalny styl Osiedla Panorama Lublin

W ramach pierwszego etapu osiedla powstało 6 budynków. Większość z oferowanych 250 mieszkań znalazła już nabywców, ale w sprzedaży posiadamy jeszcze funkcjonalne układy o powierzchniach od 52 do 94 mkw. Realizację wyróżnia wysoka jakość, nowoczesny styl, dbałość o detale. Zakup lokalu na Osiedlu Panorama to nie tylko bezpieczna transakcja i klucze od ręki, ale też wartość w postaci szeregu komfortowych rozwiązań, tj.  panele fotowoltaiczne na dachach, włączniki elektryczne z funkcją smart home czy stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Więcej informacji o standardzie wykonania znajduje się na stronie: https://ttsdevelopment.pl/nowe-mieszkania-lublin/. Warto  jeszcze zwrócić uwagę na lokalizację – niedaleko centrum, w pobliżu parku wodnego Aqua Lublin i Parku Ludowego – największego wśród parków w Lublinie. Zresztą przekonajcie się sami o walorach tej wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w Lublinie. Zapraszamy do umawiania spotkań z naszymi sprzedawcami na terenie osiedla (nr tel.: 730 608 316 oraz 730 608 319, e-mail: bok@ttsdevelopment.pl). Zachęcamy też do obejrzenia galerii zdjęć.

deweloper lublin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top