Lublin. Budowa Osiedla Panorama w obiektywie

Osiedle Panorama Lublin jest pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie realizowaną w nowoczesnej technologii wielkogabarytowych elementów prefabrykowanych. Oto jak przebiega budowa po trzech tygodniach od momentu postawienia pierwszej ściany.

Na teren inwestycji przy ul. Garbarskiej zjechały już ściany budynków, które przez kilka miesięcy powstawały w fabryce firmy Pekabex w Poznaniu. Teraz z największą precyzją są z nich montowane budynki. Na tym właśnie polega fenomen zastosowanej technologii – gotowe elementy betonowe wraz z oknami, instalacjami elektrycznymi oraz wykonaną elewacją –  powstają w warunkach fabrycznych, a następnie składane są w miejscu inwestycji. Taki sposób budowania eliminuje błędy, które mogą pojawić się na placu budowy podczas procesu stawiania bloków metodą tradycyjną oraz w większym stopniu zabezpiecza termin ustalonych odbiorów. Gotowe mieszkania cechują wysokie wskaźniki  dźwiękoszczelności. Ponadto zastosowanie masywnego prefabrykatu betonowego trójwarstwowego gwarantuje wysoką akumulację ciepła, co przy zwartej architekturze daje realne oszczędności w ogrzewaniu. Sam proces stawiania budynków z modułów, które uprzednio zostały wyprodukowane w fabryce, jest też dużo szybszy. Będą mogli to Państwo sami ocenić obserwując naszą stronę oraz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o postępach prac.

Jeżeli rozważają Państwo właśnie zakup mieszkania, to przypominamy o naszej letniej wyprzedaży. Tylko do końca wakacji obowiązują ceny niższe o 500 zł/mkw dla wszystkich mieszkań w Osiedlu Panorama Lublin.

Ceny katalogowe dostępne są na stronie inwestycji. Zachęcamy do rezerwacji!

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top