Legnica. Zakończenie II etapu budowy (ZDJĘCIA)

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację 2 etapu osiedla Centrum Park w Legnicy, w ramach którego powstało 50 mieszkań. Budynek A został oddany do użytku we wrześniu 2021.

W gotowym budynku większość mieszkań została sprzedana na etapie realizacji, w ofercie pozostały dwa wolne lokale o pow. 80 mkw. Obydwa posiadają funkcjonalny układ, 3 przestronne pokoje, dwie łazienki oraz garderobę. W budynku A posiadamy na sprzedaż również lokal usługowy  – usytuowany na parterze z dużymi witrynami oraz wejściem od ulicy Jaworzyńskiej.

Już wkrótce startujemy z budową kolejnych budynków w ramach osiedla Centrum Park, rozpoczęliśmy też wstępne rezerwacje mieszkań. Dostępny jest szeroki wybór układów i metraży (od 26 do 76 m ²). Lokale mieszkalne usytuowane na parterze będą posiadały przynależne tarasy i ogródki o powierzchni nawet do 60 m2. Etap III będzie sąsiadował  bezpośrednio z parkiem miejskim. Termin realizacji: budynek A2 I – pierwsza połowa 2023 r., budynek B2 – II połowa 2023 r.

 

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ukończonego budynku A. Całe osiedle będzie stanowiło spójną całość, stylistyką i standardem nawiążemy do poprzednich etapów. Więcej o wykończeniu – TUTAJ (zakładka WYKOŃCZENIE).

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 730 608 903. Zapraszamy też do biura sprzedaży – wejście od ul. Jaworzyńskiej.

mieszkania legnica

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top