Legnica – postęp prac (GALERIA)

Zima nam sprzyja. Prace przy budowie Osiedla Centrum Park w Legnicy idą pełną parą. Zgodnie z planem, nasi Klienci jeszcze w tym roku będą mogli cieszyć się nowym mieszkaniem. Rozpoczęliśmy właśnie stawianie ścianek działowych w lokalach. Okna zostały wstawione i za chwilę zakończymy też montaż dachu. Szykujemy się już na wiosnę – wraz z dłuższymi dniami nasze budynki zyskają cieplejsze kolory.  Dlatego, aby być na bieżąco, zachęcamy Państwa do obserwowania naszej strony oraz polubienia naszego profilu na Facebooku. Jak tylko pojawi się elewacja, udostępnimy zdjęcia z inwestycji.

Sprzedaż mieszkań:

Sławek: +48 730 608 319
nowe mieszkania legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.