Legnica. Na Osiedlu Centrum Park powstaną mieszkania z ogródkami!

 

Na naszej stronie dostępna jest już wyszukiwarka mieszkań 3D dla 3 etapu Osiedla Centrum Park. Przeglądając plany mieszkań można swobodnie poruszać się po piętrach, wybrać  umiejscowienie na kondygnacji oraz  najkorzystniejszy dla siebie układ.  

Budowa nowego etapu rozpocznie się jeszcze w tym roku. W ramach tej części powstaną dwa budynki (A2 oraz B2). Do wyboru będą mieszkania o pow. od 26 do 76 m² o komfortowych układach. Wszystkie mieszkania usytułowane na parterach będą miały ogródki o pow. nawet 60 m².

Sprzedaż tego etapu ruszy we wrześniu, ale już przyjmujemy zapisy na listę rezerwacyjną pod numerem tel:  730 608 319.

Przypominamy, że w naszej ofercie w ramach Osiedla Centrum Park są jeszcze dostępne wolne mieszkania w poprzednich etapach budowy:

 • w gotowym budynku B,
 • w budynku A, w którym przekazanie mieszkań nastąpi jeszcze w tym roku.

Wszystkie plany mieszkań oraz ceny dostępne są na stronie inwestycji. A jak wygląda nasze ukończone osiedle, mogą Państwo przekonać się umawiając się na spotkanie na terenie inwestycji albo przeglądając galerię zdjęć.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top