Legnica. Mieszkania na sprzedaż. Pod klucz!

W naszej ofercie pojawiły się dwa wykończone mieszkania na sprzedaż. Są wyposażone także w meble oraz sprzęt kuchenny.  Znajdują się na w budynku B na Osiedlu Centrum Park w Legnicy.

Do wyboru są dwa układy:

Mieszkanie o pow. 35,23 mkw. – Aranżując wnętrze postawiliśmy na jasne odcienie, które sprawiają, że niewielkie  mieszkanie staje się przestronne. Dodaliśmy ciepłe drewniane barwy i przełamaliśmy je chłodnymi morskimi akcentami.  Mamy tu też efektowną rdzawą ścianę nad blatem kuchennym oraz lustra w eleganckich srebrnych ramach. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe na terenie zamkniętego osiedla oraz komórka lokatorska.

Cena: 260 000 zł

Mieszkanie o pow. 63,75 – narożne, 3-pokojowe. Na całość składa się jasny salon, łazienka ze złotymi zdobieniami, pokój dziecięcy  oraz przytulna sypialnia z przykuwającą wzrok ścianą.  W cenie mieszkania także jest miejsce parkingowe na terenie zamkniętego osiedla oraz komórka lokatorska.

Cena – 420 000 zł.

Obydwa mieszkania, mają zamontowane wideodomofony,  dotykowe szklane włączniki sterowane również przez WiFi, parapety okienne z kamienia naturalnego, rolety zewnętrzne w każdym oknie.

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania na sprzedaż

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top