Legnica. Mieszkania na sprzedaż. Pod klucz!

W naszej ofercie pojawiły się dwa wykończone mieszkania na sprzedaż. Są wyposażone także w meble oraz sprzęt kuchenny.  Znajdują się na w budynku B na Osiedlu Centrum Park w Legnicy.

Do wyboru są dwa układy:

Mieszkanie o pow. 35,23 mkw. – Aranżując wnętrze postawiliśmy na jasne odcienie, które sprawiają, że niewielkie  mieszkanie staje się przestronne. Dodaliśmy ciepłe drewniane barwy i przełamaliśmy je chłodnymi morskimi akcentami.  Mamy tu też efektowną rdzawą ścianę nad blatem kuchennym oraz lustra w eleganckich srebrnych ramach. W cenie mieszkania jest miejsce parkingowe na terenie zamkniętego osiedla oraz komórka lokatorska.

Cena: 260 000 zł

Mieszkanie o pow. 63,75 – narożne, 3-pokojowe. Na całość składa się jasny salon, łazienka ze złotymi zdobieniami, pokój dziecięcy  oraz przytulna sypialnia z przykuwającą wzrok ścianą.  W cenie mieszkania także jest miejsce parkingowe na terenie zamkniętego osiedla oraz komórka lokatorska.

Cena – 420 000 zł.

Obydwa mieszkania, mają zamontowane wideodomofony,  dotykowe szklane włączniki sterowane również przez WiFi, parapety okienne z kamienia naturalnego, rolety zewnętrzne w każdym oknie.

Sprzedaż mieszkań

Sławek: +48 730 608 319

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

mieszkania na sprzedaż

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry