Legnica. Chcesz kupić lokal usługowy dla swojego biznesu? Postaw na nowe osiedle!

W naszej ofercie posiadamy dwa lokale usługowe w ramach inwestycji Centrum Park. Wraz z przekazaniem lokali, oddamy już klucze do wszystkich  150 mieszkań z pierwszego etapu budowy.  Ich właściciele mogą być klientami Państwa usług. A budowa kolejnych bloków dopiero przed nami!

W sprzedaży posiadamy lokal o pow. 45 m²  oraz  82 m². To idealne miejsce dla takich branż jak fryzjerska, kosmetyczna, medyczna czy farmaceutyczna. Z jednej strony mogą mieć Państwo potencjalnych klientów w postaci mieszkańców osiedla, z drugiej bardzo dobrą lokalizację na mapie miasta –  z wejściem od ul. Jaworzyńskiej. Obydwa lokale będą wyposażone w  witryny wystawowe.  

Ceny lokali (brutto)

45,29  m²  – 6500 zł/m²

82,23 m² –  6150 zł/m²

legnica lokal usłogowy
lokal usłogowy
lokal usługowy

Kontakt:

Sławek: +48 730 608 319

legnica lokal usługowy

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.