Jedyna taka inwestycja w Legnicy! Zamieszkaj i odetchnij.

Osiedle Centrum Park wyróżnia wysoka jakość budowania, szereg komfortowych rozwiązań, m.in. szklane włączniki z funkcją Wi-Fi, czy elektryczne rolety w każdym oknie. Inwestycja będzie  posiadała podziemny garaż. Ale to, co dodatkowo ujmuje klientów, to wyjątkowa lokalizacja

Jesteśmy w trakcie realizacji III etapu osiedla, które od początku cieszyło się w Legnicy dużą popularnością. W sprzedaży pojawił się już budynek znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Tu wystarczy wyjść na balkon, by otoczyć się zielenią i odpocząć od zgiełku miasta. A jakie układy są jeszcze dostępne? Wybór jest szeroki, od 31 do 63 mkw. Wśród wolnych mieszkań są kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe. Są lokale z garderobą, a te zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogródki sięgające niemal 70 mkw.

mieszkania legnica

Osiedle będzie zamknięte, a dodatkowo dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontujemy monitoring. Nasi najmłodsi lokatorzy będą mogli korzystać z placu zabaw znajdującego się na terenie osiedla. Nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwia park, z licznymi alejami, placem zabaw, boiskiem, zewnętrzną siłownią i piękną fontanną. Wystarczy wyjść z domu, by aktywnie odpocząć wśród natury.

Zapraszamy do biura sprzedaży na terenie inwestycji (wejście od ul. Jaworzyńskiej).

Zadzwoń i umów spotkanie: Lidia: + 48 730 608 903

inwestycja w legnicy

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top