Chełm. Ostatnie mieszkania na sprzedaż. Od 5150 zł/m².

Cicha Dolina od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród poszukujących mieszkania.  Kameralna okolica, niska zabudowa, praktyczne układy lokali, przystępne ceny – oto atuty cenione przez naszych klientów. Większość mieszkań sprzedajemy na etapie realizacji. Już wkrótce zakończenie III etapu budowy, zachęcamy do przejrzenia dostępnych jeszcze układów.

Mieszkanie 51.02 mkw - 3 pokoje + aneks kuch. Cena: 5500 zł/mkw.

Mieszkanie 54.17 mkw - 3 pokoje + aneks kuch. Cena: 5800 zł/mkw.

Mieszkanie 57.51 mkw - 3 pokoje + aneks kuch. Cena: 5800 zł/mkw.

Mieszkanie 64,62 mkw - 3 pokoje + kuchnia Cena: 5400 zł/mkw.

Mieszkanie 74,14 mkw - 4 pokoje + aneks kuch. + dwie łazienki. Cena: 5150 zł/mkw.

W naszej ofercie posiadamy ostatnie duże mieszkania w promocyjne cenie, zlokalizowane w ukończonym budynku B4. Są to przestronne mieszkania z oddzieloną strefą dzienną od sypialnianej.

Zainteresowała Cię oferta mieszkań w Chełmie? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży! Sławek: +48 730 608 319, Marcin: +48 730 608 316

chełm mieszkania

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top