CHEŁM

Idealne miejsce do życia! Kameralne osiedle w sąsiedztwie domków jednorodzinnych położone zaledwie 3 km od centrum miasta, z szybkim dostępem do drogi krajowej nr 12

Slider

O inwestycji

I etap ukończony. Mieszkania na sprzedaż już od 4550 zł/m2!

Osiedle Cicha Dolina to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących pogodzić wygodę życia w bloku z przyjemnością zamieszkania w spokojnej i przytulnej okolicy.

Nasza inwestycja usytuowana jest przy ul. Józefa Chełmońskiego, w miejscu gdzie łatwo można odpocząć od pracy i tempa miasta. Wystarczy jednak przejść się na krótki spacer, by dotrzeć do pobliskich sklepów, restauracji, szkoły, czy nowo otwartej Galerii Chełm. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szpital.

Droga do centrum Chełma to zaledwie ok. 5 minut jazdy samochodem.

nowe mieszkania dla rodziny
mieszkania Chełm rynek pierwotny

Nasza oferta mieszkań na sprzedaż w Chełmie to sześć trzypiętrowych budynków. Cztery pierwsze zostały już ukończone i przekazane do użytkowania. Kolejne dwa są w trakcie budowy. 

Katalog mieszkań obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o pow. od 34 do 74 m². Nowe mieszkania cechują przemyślane układy i funkcjonalne rozwiązania, które sprostają wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

Wszystkie posiadają otwartą przestrzeń dzięki połączeniu salonu z aneksem kuchennym, co zachęca do wspólnego gotowania i spędzania czasu wraz z rodziną czy przyjaciółmi.

Każdy mieszkaniec będzie miał dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy w komórkach lokatorskich o pow. od 4,3 do 7,8 m². Do części mieszkań przypisane są także prywatne miejsca parkingowe. 

W centralnym punkcie osiedla, który będzie wyłączony z ruchu samochodowego, powstanie plac zabaw. Cały teren inwestycji zostanie oświetlony i  połączony alejami spacerowymi.

Terminy zakończenia budowy: I i II etap (B1,B2,B3,B4) – inwestycja ukończona w  2020r. III etap (B5,B6) – IV kwartał 2021 r.


mieszkania Chełm Lubelski

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

 • Sklepy
 • Przedszkola / Szkoły
 • Szpitale / Przychodnie / Apteki
 • Kościoły
 • Myjnia
 • Bary / Restauracje
 • Fryzjer

Wyszukiwarka 3D

Parter Piętro 1 Piętro 2 Piętro 3
Parter Piętro 1 Piętro 2 Piętro 3

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

tanie mieszkania chełm

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną i kosztowną decyzją jest kupno mieszkania.

Nasza inwestycja oparta jest na nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów. Jest to system wprowadzany od kilku lat na rynek polski, który zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem. A to za sprawą możliwości redukcji cen przy zachowaniu parametrów jakości tradycyjnych metod budowy.

Technologia prefabrykatów została z powodzeniem przetestowana w krajach Europy Zachodniej i stała się tam najpopularniejszą metodą w segmencie małego oraz średniego budownictwa. We Francji niemal 80 % wszystkich budynków wielorodzinnych jest wznoszonych z prefabrykatów.

Lokale, które Państwu przekażemy, będą w stanie deweloperskim, który obejmuje: montaż  drzwi wejściowych, instalację systemu ogrzewania (grzejniki), wyprowadzenie instalacji elektrycznej i wod.-kan., otynkowanie ścian. Mieszkania wyposażone zostaną w wideodomofony.

Montujemy okna 3-szybowe, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania oraz  zapewnia lepszą dźwiękoszczelność.

Każdy budynek będzie miał własną kotłownię gazową, a mieszkania – indywidualny pomiar zużycia ciepła. W praktyce oznacza to niższe rachunki i opłaty za ciepło zużyte na własne potrzeby, a nie sąsiada. Jest to też bezpieczne rozwiązanie, które nie wymaga montowania piecyków gazowych.

tanie mieszkania chełm

Zdjęcia z budowy

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

Siedziba firmy
ul. Nałęczowska 14
20-701 Lublin
tel. +48 81 534 05 96

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


  Przewiń do góry