Chełm
CHEŁM

Idealne miejsce do życia! Kameralne osiedle w sąsiedztwie domków jednorodzinnych położone zaledwie 3 km od centrum miasta, z szybkim dostępem do drogi krajowej nr 12

Lublin
WYBIERZ KORZYSTNY
KREDYT NA MIESZKANIE

Skorzystaj z darmowej porady naszego eksperta finansowego i uproszczonej procedury kredytowej

O inwestycji

Osiedle Cicha Dolina to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących pogodzić wygodę życia w bloku z przyjemnością zamieszkania w spokojnej i przytulnej okolicy.

Nasza inwestycja usytuowana jest przy ul. Wisławy Szymborskiej, w miejscu gdzie łatwo można odpocząć od pracy i tempa miasta. Wystarczy jednak przejść się na krótki spacer, by dotrzeć do pobliskich sklepów, restauracji, szkoły, czy Galerii Chełm. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się szpital.

Droga do centrum Chełma to zaledwie ok. 5 minut jazdy samochodem.

nowe mieszkania dla rodziny
mieszkania Chełm rynek pierwotny

Kolejny etap to kontynuacja zrealizowanej części osiedla, która obejmuje 6 zamieszkałych już budynków. Nowa oferta to mieszkania o pow. od 35 do 65 mkw.  Nasze wnętrza cechują się przemyślanymi układami i funkcjonalnymi rozwiązaniami, sprostają one wymaganiom zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

 

W centralnym punkcie osiedla, który jest wyłączony z ruchu samochodowego, powstał  plac zabaw. Cały teren inwestycji został oświetlony i  połączony alejami spacerowymi. Kolejny plac zabaw zlokalizowany zostanie na wzniesieniu w części, gdzie realizowany jest kolejny etap.

I i II etap (B1,B2,B3,B4) – inwestycja ukończona w  2020r.

III etap (B5,B6) – inwestycja ukończona w 2022 r.

IV etap (B7,B8) – w trakcie budowy.

 

mieszkania Chełm Lubelski

Lokalizacja

Wszędzie blisko - czyli idealnie 🙂

 • Sklepy
 • Przedszkola / Szkoły
 • Szpitale / Przychodnie / Apteki
 • Kościoły
 • Myjnia
 • Bary / Restauracje
 • Fryzjer

Wyszukiwarka 3D

Piętro 3 Piętro 2 Piętro 1 Parter
Piętro 3 Piętro 2 Piętro 1 Parter
M06 M05 M04 M03 M02 M01
M12 M11 M10 M09 M08 M07
M12 M11 M10 M09 M08 M07
M12 M11 M10 M09 M08 M07
M06 M05 M04 M03 M02 M01
M12 M11 M10 M09 M08 M07
M12 M11 M10 M09 M08 M07
M12 M11 M10 M09 M08 M07

Szukaj mieszkania

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

Wykończenie

Mieszkania z rynku pierwotnego: wysoka jakość w przystępnej cenie!

tanie mieszkania chełm

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną i kosztowną decyzją jest kupno mieszkania.

Nasza inwestycja oparta jest na nowoczesnej technologii budowy z prefabrykatów. Jest to system wprowadzany od kilku lat na rynek polski, który zaczyna cieszyć się coraz większym uznaniem. A to za sprawą możliwości redukcji cen przy zachowaniu parametrów jakości tradycyjnych metod budowy.

Technologia prefabrykatów została z powodzeniem przetestowana w krajach Europy Zachodniej i stała się tam najpopularniejszą metodą w segmencie małego oraz średniego budownictwa. We Francji niemal 80 % wszystkich budynków wielorodzinnych jest wznoszonych z prefabrykatów.

Lokale, które Państwu przekażemy, będą w stanie deweloperskim, który obejmuje: montaż  drzwi wejściowych, instalację systemu ogrzewania (grzejniki), wyprowadzenie instalacji elektrycznej i wod.-kan., otynkowanie ścian. Mieszkania wyposażone zostaną w wideodomofony.

Montujemy okna 3-szybowe, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania oraz  zapewnia lepszą dźwiękoszczelność.

Każdy budynek będzie miał własną kotłownię gazową, a mieszkania – indywidualny pomiar zużycia ciepła. W praktyce oznacza to niższe rachunki i opłaty za ciepło zużyte na własne potrzeby, a nie sąsiada. Jest to też bezpieczne rozwiązanie, które nie wymaga montowania piecyków gazowych.

tanie mieszkania chełm

Zdjęcia z budowy

Kontakt z nami

Sprzedaż mieszkań

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

Agnieszka: +48 730 608 312

Siedziba firmy
ul. Nałęczowska 14 (XIII piętro)
20-701 Lublin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top