Chełm. Mieszkanie pod klucz w stylu klasycznej elegancji (Zdjęcia)

Pełne blasku, elegancji i szyku  – tak prezentuje się nasze kolejne gotowe mieszkanie, które właśnie trafiło do oferty sprzedaży.

To wyjątkowe mieszkanie wśród naszych wykończonych lokali. Panują w nim jasne barwy, ale nie brakuje tu charakterystycznych kontrastów. Kuchnia została wykonana z frezowanych frontów MDF pokrytych lakierem. Ozdobę wnętrza stanowi sztukateria ścienna, przysufitowa, a także własnoręcznie malowane wzory w kolorze srebra. Główna ściana sypialni w całości została wyłożona panelami tapicerowanymi z dodatkami lustrzanymi.

Gotowe mieszkanie (M10) ma pow . 73,90 m² i znajduje się na pierwszym piętrze w budynku B1.  Jest zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić komfort życia dla większej rodziny. Część dzienna z małą łazienką jest oddzielona od części sypialnianej przestronnym korytarzem, który wyposażony w szafy, może także pełnić rolę garderoby. W tej strefie znajduje się druga większa łazienka oraz trzy pokoje.

Cena wykończonego mieszkania wraz z zabudową kuchenną wynosi 443 000 zł, w tę kwotę wliczony jest koszt zakupu miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej.  Istnieje możliwość zakupu wolnostojących mebli widocznych na zdjęciu w promocyjnej cenie 11 550 zł za całość.

W naszej ofercie dostępne są także mieszkania o tym samym układzie w standardzie deweloperskim. Sprawdź wszystkie rzuty mieszkań >>

Zainteresowało Państwa nasze gotowe mieszkanie? A może szukacie czegoś zupełnie innego? Mamy lokale o różnych metrażach i układach. Znajdziemy coś odpowiedniego! Zachęcamy do rozmowy z naszym Działem Sprzedaży.

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455


nowe mieszkania chełm

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry