Chełm. Mieszkanie pod klucz w stylu klasycznej elegancji (Zdjęcia)

Pełne blasku, elegancji i szyku  – tak prezentuje się nasze kolejne gotowe mieszkanie, które właśnie trafiło do oferty sprzedaży.

To wyjątkowe mieszkanie wśród naszych wykończonych lokali. Panują w nim jasne barwy, ale nie brakuje tu charakterystycznych kontrastów. Kuchnia została wykonana z frezowanych frontów MDF pokrytych lakierem. Ozdobę wnętrza stanowi sztukateria ścienna, przysufitowa, a także własnoręcznie malowane wzory w kolorze srebra. Główna ściana sypialni w całości została wyłożona panelami tapicerowanymi z dodatkami lustrzanymi.

Gotowe mieszkanie (M10) ma pow . 73,90 m² i znajduje się na pierwszym piętrze w budynku B1.  Jest zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić komfort życia dla większej rodziny. Część dzienna z małą łazienką jest oddzielona od części sypialnianej przestronnym korytarzem, który wyposażony w szafy, może także pełnić rolę garderoby. W tej strefie znajduje się druga większa łazienka oraz trzy pokoje.

Cena wykończonego mieszkania wraz z zabudową kuchenną wynosi 443 000 zł, w tę kwotę wliczony jest koszt zakupu miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej.  Istnieje możliwość zakupu wolnostojących mebli widocznych na zdjęciu z kolekcji Black Red White w promocyjnej cenie 11 550 zł za całość.

W naszej ofercie dostępne są także mieszkania o tym samym układzie w standardzie deweloperskim. Sprawdź wszystkie rzuty mieszkań >>

Zainteresowało Państwa nasze gotowe mieszkanie? A może szukacie czegoś zupełnie innego? Mamy lokale o różnych metrażach i układach. Znajdziemy coś odpowiedniego! Zachęcamy do rozmowy z naszym Działem Sprzedaży.

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455


nowe mieszkania chełm

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top