Chełm. Jak zmienia się Osiedle Cicha Dolina? (Galeria)

Do budynków z pierwszego etapu powoli wprowadzają się nowi właściciele, a my tymczasem robimy wszystko, by przyjemnie im się tam mieszkało. Zobaczcie, jak zmienia się Osiedle Cicha Dolina!

Kończymy właśnie prace przy zieleni na teranie osiedla. Zadbaliśmy o nawodnienie naszych roślin  i, pomimo trwającej w sierpniu suszy, dziś możemy pochwalić się  zieloną trawą i  pięknymi krzewami.  Wykonaliśmy też dekoracyjny napis na murku, który jest  znakiem identyfikacyjnym osiedla, a w przyszłości wskazówką dla gości, że trafili pod dobry adres. Trwają też prace wykończeniowe w mieszkaniach pokazowych. Tym razem zaproponujemy dwa większe lokale w całkiem nowym stylu. Już wkrótce zaprezentujemy efekty na naszej stronie oraz na profilu na FB. Uwaga! Obydwa mieszkania wykończone pod klucz będą w naszej ofercie sprzedaży!

Jeżeli szukacie właśnie mieszkania w Chełmie, to koniecznie zajrzyjcie na stronę naszej inwestycji. W ofercie sprzedaży mamy lokale od 34 do 71 mkw, gotowe do przekazania dla nabywców!

Sprzedaż mieszkań:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

bok@ttsdevelopment.pl

osiedle chełm

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.