Chełm. Jak zmienia się Osiedle Cicha Dolina? (Galeria)

Do budynków z pierwszego etapu powoli wprowadzają się nowi właściciele, a my tymczasem robimy wszystko, by przyjemnie im się tam mieszkało. Zobaczcie, jak zmienia się Osiedle Cicha Dolina!

Kończymy właśnie prace przy zieleni na teranie osiedla. Zadbaliśmy o nawodnienie naszych roślin  i, pomimo trwającej w sierpniu suszy, dziś możemy pochwalić się  zieloną trawą i  pięknymi krzewami.  Wykonaliśmy też dekoracyjny napis na murku, który jest  znakiem identyfikacyjnym osiedla, a w przyszłości wskazówką dla gości, że trafili pod dobry adres. Trwają też prace wykończeniowe w mieszkaniach pokazowych. Tym razem zaproponujemy dwa większe lokale w całkiem nowym stylu. Już wkrótce zaprezentujemy efekty na naszej stronie oraz na profilu na FB. Uwaga! Obydwa mieszkania wykończone pod klucz będą w naszej ofercie sprzedaży!

Jeżeli szukacie właśnie mieszkania w Chełmie, to koniecznie zajrzyjcie na stronę naszej inwestycji. W ofercie sprzedaży mamy lokale od 34 do 71 mkw, gotowe do przekazania dla nabywców!

Sprzedaż mieszkań:

Marcin: +48 730 608 316

Natalia: +48 730 608 455

bok@ttsdevelopment.pl

osiedle chełm

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top