Budowa w Legnicy (GALERIA)

Szanowni Państwo, zachęcamy do wirtualnej wizyty na naszym Osiedlu Centrum Park w Legnicy. Mimo wyjątkowej sytuacji, budowa idzie zgodnie z planem. Zobaczcie sami 🙂

Listę dostępnych mieszkań przy ul. Jaworzyńskiej w Legnicy wraz z rzutami znajdziecie tutaj. Jeżeli mają Państwo pytania na temat naszej inwestycji, chętnie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Tel.:

Aneta +48 730 608 312

Sławek +48 730 608 319

budowa w Legnicy

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.