Świdnik. Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!

Już w pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania na Dni Otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji OSIEDLE 4 PORY ROKU w Świdniku. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć wolne lokale, pospacerować po niemal gotowym osiedlu i otrzymać zniżkę na zakup własnego M.

W sobotę i niedzielę 4 i 5 grudnia w godz. od 9. do 15. otworzymy dla Państwa inwestycję Osiedle Pory Roku zlokalizowaną przy ul. Gen. Roweckiego „Grota” Będzie to bardzo dobra okazja, by porozmawiać z doradcami ds. inwestycji oraz ekspertem od kredytów hipotecznych, sprawdzić stan zaawansowania budowy, zobaczyć jak prezentują się nasze układy mieszkań. Zaparzymy gorącą kawę lub herbatę, poczęstujemy Państwa czymś słodkim, wręczymy drobne mikołajkowe upominki i ten najważniejszy, jakim będzie karta rabatowa uprawniająca do zniżki o 100 zł/m² mieszkania.  Serdecznie zapraszamy!

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich ma  swoją nazwę, nawiązującą do pory roku. Dwa pierwsze (ZIMA oraz WIOSNA) stanowią pierwszy etap budowy, którego zakończenie planowane jest w grudniu 2021. Kolejny etap (LATO I JESIEŃ) wszedł do sprzedaży w marcu, a jego oddanie nastąpi w II kwartale 2022 r.  W ofercie są jeszcze mieszkania 2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 35 do 70 m². Wszystkie układy i ceny zamieszczone są na stronie www.ttsdevelopment.pl/swidnik/

mieszkania świdnik

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

730 608 312

bok@ttsdevelopment.pl

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top