Świdnik. Przyjdź na DNI OTWARTE i zyskaj rabat!

Już w pierwszy weekend grudnia zapraszamy wszystkie osoby poszukujące mieszkania na Dni Otwarte, które odbędą się na terenie inwestycji OSIEDLE 4 PORY ROKU w Świdniku. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć wolne lokale, pospacerować po niemal gotowym osiedlu i otrzymać zniżkę na zakup własnego M.

W sobotę i niedzielę 4 i 5 grudnia w godz. od 9. do 15. otworzymy dla Państwa inwestycję Osiedle Pory Roku zlokalizowaną przy ul. Gen. Roweckiego „Grota” Będzie to bardzo dobra okazja, by porozmawiać z doradcami ds. inwestycji oraz ekspertem od kredytów hipotecznych, sprawdzić stan zaawansowania budowy, zobaczyć jak prezentują się nasze układy mieszkań. Zaparzymy gorącą kawę lub herbatę, poczęstujemy Państwa czymś słodkim, wręczymy drobne mikołajkowe upominki i ten najważniejszy, jakim będzie karta rabatowa uprawniająca do zniżki o 100 zł/m² mieszkania.  Serdecznie zapraszamy!

Osiedle 4 PORY ROKU to cztery 3-piętrowe budynki. Każdy z nich ma  swoją nazwę, nawiązującą do pory roku. Dwa pierwsze (ZIMA oraz WIOSNA) stanowią pierwszy etap budowy, którego zakończenie planowane jest w grudniu 2021. Kolejny etap (LATO I JESIEŃ) wszedł do sprzedaży w marcu, a jego oddanie nastąpi w II kwartale 2022 r.  W ofercie są jeszcze mieszkania 2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 35 do 70 m². Wszystkie układy i ceny zamieszczone są na stronie www.ttsdevelopment.pl/swidnik/

mieszkania świdnik

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

730 608 312

bok@ttsdevelopment.pl

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top