Sprawdzamy, jak postępuje budowa nowych mieszkań w Świdniku (GALERIA)

Osiedle 4 Pory Roku  to  najnowsza inwestycja TTS Development, która wzbogaciła firmową ofertę  o nowe mieszkania na sprzedaż w Świdniku. Budowa, która zlokalizowana jest przy ul. gen. Roweckiego „Grota” ruszyła w styczniu.

Dziś już możemy zaobserwować, jak budynek ZIMA wyłania się z ziemi. Rozpoczęliśmy stawianie ścian pod strop. Trwają także prace przy drugim z budynków (WIOSNA). Tutaj kończą się właśnie wykopy. Zobaczcie sami, jak prezentuje się plac budowy. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Przypominamy, że w sytuacji trwającej epidemii pracujemy w systemie zdalnym. Aktualnie biuro w Świdniku jest  nieczynne, ale nasi Sprzedawcy są do Państwa dyspozycji. Chętnie odbierają telefony i odpisują na e-maile. W ten prosty sposób mogą Państwo dokonać rezerwacji wybranego mieszkania. A warto to zrobić teraz, gdy jest jeszcze w czym wybierać. W ofercie znajdują się nowe mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 69 m².  Zachęcamy do przejścia na podstronę inwestycji, gdzie można przejrzeć plany mieszkań, sprawdzić ich dostępność oraz obejrzeć wizualizację. Udostępniamy także wyszukiwarkę 3D, która umożliwia spacer po piętrach.

Kupując mieszkanie na Osiedlu 4 Pory Roku zyskujesz 10% rabat w sklepie Leroy Merlin.

Szczegóły >>

Szukasz nowego mieszkania w Świdniku i zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Marcin +48 730 608 316

Natalia +48 730 608 455

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top