Sprawdzamy, jak postępuje budowa nowych mieszkań w Świdniku (GALERIA)

Osiedle 4 Pory Roku  to  najnowsza inwestycja TTS Development, która wzbogaciła firmową ofertę  o nowe mieszkania na sprzedaż w Świdniku. Budowa, która zlokalizowana jest przy ul. gen. Roweckiego „Grota” ruszyła w styczniu.

Dziś już możemy zaobserwować, jak budynek ZIMA wyłania się z ziemi. Rozpoczęliśmy stawianie ścian pod strop. Trwają także prace przy drugim z budynków (WIOSNA). Tutaj kończą się właśnie wykopy. Zobaczcie sami, jak prezentuje się plac budowy. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Przypominamy, że w sytuacji trwającej epidemii pracujemy w systemie zdalnym. Aktualnie biuro w Świdniku jest  nieczynne, ale nasi Sprzedawcy są do Państwa dyspozycji. Chętnie odbierają telefony i odpisują na e-maile. W ten prosty sposób mogą Państwo dokonać rezerwacji wybranego mieszkania. A warto to zrobić teraz, gdy jest jeszcze w czym wybierać. W ofercie znajdują się nowe mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 69 m².  Zachęcamy do przejścia na podstronę inwestycji, gdzie można przejrzeć plany mieszkań, sprawdzić ich dostępność oraz obejrzeć wizualizację. Udostępniamy także wyszukiwarkę 3D, która umożliwia spacer po piętrach.

Kupując mieszkanie na Osiedlu 4 Pory Roku zyskujesz 10% rabat w sklepie Leroy Merlin.

Szczegóły >>

Szukasz nowego mieszkania w Świdniku i zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Marcin +48 730 608 316

Natalia +48 730 608 455

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry