Sprawdzamy, jak postępuje budowa nowych mieszkań w Świdniku (GALERIA)

Osiedle 4 Pory Roku  to  najnowsza inwestycja TTS Development, która wzbogaciła firmową ofertę  o nowe mieszkania na sprzedaż w Świdniku. Budowa, która zlokalizowana jest przy ul. gen. Roweckiego „Grota” ruszyła w styczniu.

Dziś już możemy zaobserwować, jak budynek ZIMA wyłania się z ziemi. Rozpoczęliśmy stawianie ścian pod strop. Trwają także prace przy drugim z budynków (WIOSNA). Tutaj kończą się właśnie wykopy. Zobaczcie sami, jak prezentuje się plac budowy. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Przypominamy, że w sytuacji trwającej epidemii pracujemy w systemie zdalnym. Aktualnie biuro w Świdniku jest  nieczynne, ale nasi Sprzedawcy są do Państwa dyspozycji. Chętnie odbierają telefony i odpisują na e-maile. W ten prosty sposób mogą Państwo dokonać rezerwacji wybranego mieszkania. A warto to zrobić teraz, gdy jest jeszcze w czym wybierać. W ofercie znajdują się nowe mieszkania 1-,2-,3-,4-pokojowe o powierzchniach od 27 do 69 m².  Zachęcamy do przejścia na podstronę inwestycji, gdzie można przejrzeć plany mieszkań, sprawdzić ich dostępność oraz obejrzeć wizualizację. Udostępniamy także wyszukiwarkę 3D, która umożliwia spacer po piętrach.

Kupując mieszkanie na Osiedlu 4 Pory Roku zyskujesz 10% rabat w sklepie Leroy Merlin.

Szczegóły >>

Szukasz nowego mieszkania w Świdniku i zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Marcin +48 730 608 316

Natalia +48 730 608 455

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top