Legnica. Zaczynamy przekazywać mieszkania!

To ważna bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zakupiły mieszkanie w Legnicy na Osiedlu Centrum Park. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku B. Nowi mieszkańcy mogą odbierać klucze do swoich lokali!

Już można umawiać się na odbiór mieszkań. Przypominamy, że wraz z kluczami otrzymują Państwo zaproszenie na zakupy do Sklepu Leroy Merlin uprawniające do 10-procentowego rabatu materiały wykończeniowe i dekoracyjne do nowego mieszkania. Dodatkowo przekazujemy kupon rabatowy do salonu łazienek Domino w Lubinie.  Jeżeli szukają Państwo inspiracji przy urządzaniu mieszkania, to zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie. Już wkrótce zamieścimy tam fotorelację z urządzonych wnętrz. Życzymy, aby przyjemnie się Państwu mieszkało na Osiedlu Centrum Park!

Uwaga! W naszej ofercie mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w ukończonym budynku B. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami tutaj: mieszkania na sprzedaż w Legnicy >>

Terminy odbiorów ustalane są telefonicznie lub poprzez e-mail:

730 608 319   bok@ttsdevelopment.pl

 

mieszkania legnica

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top