Legnica. Zaczynamy przekazywać mieszkania!

To ważna bardzo dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zakupiły mieszkanie w Legnicy na Osiedlu Centrum Park. Otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku B. Nowi mieszkańcy mogą odbierać klucze do swoich lokali!

Już można umawiać się na odbiór mieszkań. Przypominamy, że wraz z kluczami otrzymują Państwo zaproszenie na zakupy do Sklepu Leroy Merlin uprawniające do 10-procentowego rabatu materiały wykończeniowe i dekoracyjne do nowego mieszkania. Dodatkowo przekazujemy kupon rabatowy do salonu łazienek Domino w Lubinie.  Jeżeli szukają Państwo inspiracji przy urządzaniu mieszkania, to zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie. Już wkrótce zamieścimy tam fotorelację z urządzonych wnętrz. Życzymy, aby przyjemnie się Państwu mieszkało na Osiedlu Centrum Park!

Uwaga! W naszej ofercie mamy jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż w ukończonym budynku B. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładami tutaj: mieszkania na sprzedaż w Legnicy >>

Terminy odbiorów ustalane są telefonicznie lub poprzez e-mail:

730 608 319   bok@ttsdevelopment.pl

 

mieszkania legnica

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry