Skorzystaj z programu BEZPIECZNY KREDYT 2%

Zamierzasz ubiegać się o kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach? Zarezerwuj  mieszkanie, złóż wniosek do banku i śpij spokojnie, bo u nas nic nie ryzykujesz.


Kto może uzyskać BEZPIECZNY KREDYT 2%?

Osoba do 45 roku życia, która:

 • nie ma i nie miała mieszkania lub domu jednorodzinnego,

 • nie ma i nie miała także spółdzielczego prawa dotyczącego lokalu mieszkalnego albo domu jednorodzinnego.

Kredyt mogą wziąć również małżonkowie lub rodzice co najmniej jednego wspólnego dziecka. Powyższe warunki musi spełnić tylko jedno z małżonków.

 

Jak duży kredyt można wziąć w ramach programu?

 • dla jednej osoby – 500 tys. zł;
 • dla małżeństwa lub rodziców z dzieckiem – 600 tys. zł.

Ile lat można korzystać z preferencyjnych warunków?

Dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat.

Więcej informacji o programie znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia/bezpieczny-kredyt

Dlaczego warto zarezerwować mieszkanie w jednej z naszych inwestycji, jeśli starasz się o 2-procentowy kredyt?

 • wliczana jest w koszt zakupu mieszkania – po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej
 • jest zwracana w 100% – w przypadku, gdy decyzja banku jest negatywna.

Więcej informacji otrzymasz u naszych Doradców ds. Sprzedaży:

Lublin, Świdnik, Kraśnik:

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

Legnica:

Lidia: +48 730 608 903

e-mail: l.oswiecimska@jaworzynska.pl

kredyt 2%

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top