Pracujemy dla Was! A oto kilka informacji, jak teraz działamy

Szanowni Państwo nasi Sprzedawcy cały czas są w kontakcie z Klientami. Rozmawiamy przez telefon, widzimy się on-line, ale też tradycyjnie w biurach sprzedaży i na inwestycjach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by te spotkania były bezpieczne.

Codziennie od poniedziałku do piątku mogą Państwo się z nami spotkać. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, tak by umówić dogodny dzień i godzinę spotkania, na którym nie będzie innych Klientów. Bardzo prosimy o używane maseczek. W naszych biurach dostępne są płyny dezynfekujące, z których mogą Państwo korzystać. Jeżeli woleliby Państwo bezpieczniejszą formę kontaktu, a rozmowa telefoniczna jest niewystarczająca, możemy spotkać się on-line. Prosimy w tym celu o kontakt ze sprzedawcą.

Jednocześnie informujemy, że prace na budowach przebiegają bez zakłóceń,  kolejne etapy robót toczą się zgodnie z harmonogramami, a terminy przekazania mieszkań są aktualne.

Życzymy Państwu dużo zdrowia!

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry