Planujesz kupić mieszkanie na kredyt? Sprawdź, co się zmieniło!

Tańsze kredyty, ale trudniejsze do uzyskania  –  tak w skrócie można nakreślić zmiany, które są odpowiedzią na obecną sytuację gospodarczą. Banki zareagowały podobnie na restrykcje związane z pandemią i bardzo ostrożnie wydają pozytywne decyzje kredytowe. Dobra informacja dla kupujących mieszkanie na kredyt  jest  natomiast taka, że dziś można uzyskać niższą ratę niż jeszcze dwa miesiące temu.

Jeżeli jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że nasze zarobki są stabilne, to paradoksalnie może to być bardzo dobry moment za zaciągnięcie kredytu, ponieważ Narodowy Bank Polski obniżył wysokość podstawowych stóp procentowych. Jak wygląda to w praktyce? Ostatnia obniżka o 0,5 punktu procentowego oznacza, że przy kredycie w wysokości 300 000 PLN będziemy płacili co miesiąc mniej nawet o 85 PLN.  Warto jednak przyjrzeć się uważnie ofertom bankowym, a najlepiej skorzystać z porady niezależnego doradcy. Wiele banków bowiem  podwyższyło  w ostatnim czasie swoje marże kredytowe. Większość podniosła też wysokość minimalnego wkładu własnego. Minusem dla kredytobiorców są ponadto zaostrzenia w kryteriach przyznawania kredytu wykluczające niektóre źródła dochodu (głównie dotyczy to jednoosobowych działalności gospodarczych oraz  umów cywilno-prawnych, tj. umowy zlecenia i umowy o dzieło).

W przeciągu ostatnich dwóch miesięcy zmieniło się dużo na rynku kredytów hipotecznych, wciąż jednak są banki, które utrzymały swoje oferty z początku roku.  Dlatego zachęcamy naszych Klientów, którzy planują kupić mieszkanie na kredyt do wcześniejszego kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych, który bez żadnych opłat pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Państwa sytuacji.  Nasz ekspert nie tylko przedstawi oferty różnych banków, ale też wykona wszelkie formalności  za Państwa oraz dostarczy wniosek kredytowy do placówki. To bezpieczne rozwiązanie niewymagające  kontaktu z biurami obsługi różnych banków, które często dziś mają ograniczone godziny pracy. W ten sposób mogą zaoszczędzić  Państwo czas, a niejednokrotnie także nerwy.

Zachęcamy do kontaktu!

KONTAKT:

e-mail: bok@ttsdevelopment.pl

Ekspert ds. kredytów hipotecznych – Marcin Jędrusiak, tel.: +48 730 608 316

mieszkanie na kredyt

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top