Legnica. Zimowa wyprzedaż dużych mieszkań!

Na dworze spada temperatura, a u nas spadają ceny. Tylko okazja jest gorąca, bo można zaoszczędzić do 8 000 zł. Nowe niższe ceny obowiązują do ostatniego dnia zimy.

Promocją objęte są wszystkie mieszkania powyżej 73 m² znajdujące się na Osiedlu Centrum Park, w budynku B, który został już oddany do użytku. A to oznacza, że mogą się Państwo spotkać ze Sprzedawcą na terenie budynku, obejrzeć dostępne układy, wybrać  ten najbardziej odpowiedni, a klucze odebrać natychmiast po zakupie. Wszystkie oferowane lokale w promocyjnej cenie są dwustronne, trzy- lub czteropokojowe, mają oddzielną łazienkę i ubikację. Szczegóły promocji dostępne pod numerem tel. 730 608 319.

Poniżej prezentujemy przykładowe układy mieszkań objętych promocją.

73 mkw
80 mkw
85 mkw

Osiedle Centrum Park znajduje się przy ul. Piastów Legnickich 5. Mieszkania oddajemy w podwyższonym stanie deweloperskim (SEGMENT PREMIUM), który obejmuje:

  • ekskluzywnie wykończone części wspólne: kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach
  • drzwi wejściowe z efektowną szeroką ościeżnicą
  • wysokiej jakości trzyszybowe okna
  • najbardziej efektywna instalacja systemu miejskiego ogrzewania z indywidualnym pomiarem zużycia
  • cichobieżne windy
  • wideodomofony
  • instalacja elektryczna z dotykowymi szklanymi włącznikami z funkcją Smart Home (sterowanie przez WiFi)
  • parapety okienne z kamienia naturalnego
  • rolety zewnętrzne w każdym oknie
  • możliwość instalacji klimatyzacji w każdym mieszkaniu

Poniżej prezentujemy zdjęcia z realizacji.

W ramach Osiedla Centrum Park powstaje już kolejny budynek (A), który będzie gotowy pod koniec roku. Poniżej mogą Państwo zobaczyć zdjęcia, na których widoczne jest aktualne zaawansowanie prac. Wszystkie rzuty mieszkań dostępne są na stronie inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu i spotkań na terenie inwestycji.

730 608 319
bok@ttsdevelopment.pl

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top