Last Call! Słoneczne mieszkanie z 15-metrowym balkonem.

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Mamy takie mieszkanie na Osiedlu Panorama Lublin. Ma 52 mkw. i dużo większe możliwości na niebanalną aranżację. Sprawdź, czym dokładnie się wyróżnia!

To już ostatni moment na rezerwację mieszkania znajdującego się w I etapie Osiedla Panorama, które można wykończyć w loftowym stylu. Cieszy się ono dużą popularnością ze względu na:

Ponad 15-metrowe balkony

Duże okna

wychodzące na stronę południową

Możliwość wykonania antresoli

Wysokość ścian 4 m!

osiedle panorama lublin

Osiedle Panorama zlokalizowane jest u zbiegu ulic: Drogi Męczenników Majdanka oraz Garbarskiej, w niedalekiej odległości od ronda Lubelskiego Lipca 80 i zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum Lublina. I etap inwestycji został zrealizowany i oddany do użytku latem ubiegłego roku. Trwa budowa kolejnego etapu. Oferta sprzedaży obejmuje mieszkania od 32 do 80 mkw.

 

Zapraszamy do umawiania spotkań na terenie osiedla!

Biuro Sprzedaży TTS

bok@ttsdevelopment.pl

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

Agnieszka: +48 730 608 312

mieszkanie w lublinie

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top