Inteligentne i eleganckie włączniki w naszych inwestycjach! SPRAWDŹ

Mieszkania na Osiedlu Panorama Lublin oraz Centrum Park w Legnicy wyposażone zostaną w nowoczesne włączniki z funkcją SMART HOME. Co to oznacza w praktyce?

Elegancja

Elegancki, minimalistyczny design umożliwia dopasowanie włączników zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz mieszkań.
Delikatnie niebieskie podświetlenie w stanie spoczynku znacznie ułatwia zlokalizowanie włącznika w ciemności.

Wygoda

Dzięki mobilnej aplikacji można sterować oświetleniem przez smartfon. Możesz na przykład zgasić światło w pokoju dziecka, gdy już zaśnie lub sprawdzić, czy na pewno wyłączone zostały inne światła w domu. I to bez wstawania z łóżka.

Bezpieczeństwo

Funkcja Smart Home może się przyczynić do zabezpieczenia dobytku podczas Twojej nieobecności – włączaj i wyłączaj zdalnie oświetlenie, aby imitować obecność ludzi w mieszkaniu

Nowoczesne rozwiązania

Włączniki to jeden z elementów obsługiwanych przez mobilną aplikację Smart Life. System zarządzania można później rozbudowywać instalując w domu inne inteligentne urządzenia jak na przykład sterowanie temperaturą czy klimatyzacją.

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top