Informacja na temat działania naszej firmy w związku z COVID-19

W trosce o zdrowie naszych Klientów, pracowników oraz ich bliskich zdecydowaliśmy się na obsługę w trybie zdalnym. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez e-mail. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, by ta komunikacja przebiegała sprawnie. Jeżeli chcą Państwo przełożyć zaplanowany termin podpisania umowy notarialnej, prosimy o kontakt. Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha! e-mail: bok@ttsdevelopment.pl Tel.: Aneta +48 730 608 312 Marcin +48 730 608 316 Sławek +48 730 608 319 Natalia +48 730 608 455

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry