Garwolin – ostatnie mieszkania na sprzedaż!

To ostatni moment na zakup mieszkania w budynku przy ul. Stacyjnej. W naszej ofercie zostały lokale  3- lub 4-pokojowe o pow. powyżej 60 m².

Taka okazja zdarza się rzadko – mieszkania w nowym eleganckim budynku, bezpośrednio od dewelopera, gotowe do przekazania!  W sprzedaży zostały  tylko cztery wolne mieszkania, w tym dwa układy do wyboru.

 • 67 m² – mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony świata, 4 ustawne pokoje, w tym jeden przestronny salon z aneksem kuchennym.
garwolin mieszkania na sprzedaż
 • 66 m² – -mieszkanie z oknami wychodzącymi także na dwie strony świata, 3 pokoje, w tym 26-metrowy salon z aneksem kuchennym i  wyjściem na duży balkon (6m²).
garwolin mieszkania na sprzedaż

Budynek został oddany do użytkowania wiosną tego roku. Jest wyposażony w małą architekturę (ławki, kosze, stojak na rowery). Na terenie inwestycji powstał też plac zabaw z dużą piaskownicą. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Więcej na temat inwestycji >>

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Nasi sprzedawcy chętnie oprowadzą Cię po budynku i pokażą wolne mieszkania.

Natalia: +48 730 608

Marcin: +48 730 608 316       

osiedle garwolin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


  Przewiń do góry