Garwolin – ostatnie mieszkania na sprzedaż!

To ostatni moment na zakup mieszkania w budynku przy ul. Stacyjnej. W naszej ofercie zostały lokale  3- lub 4-pokojowe o pow. powyżej 60 m².

Taka okazja zdarza się rzadko – mieszkania w nowym eleganckim budynku, bezpośrednio od dewelopera, gotowe do przekazania!  W sprzedaży zostały  tylko cztery wolne mieszkania, w tym dwa układy do wyboru.

 • 67 m² – mieszkanie z oknami wychodzącymi na dwie strony świata, 4 ustawne pokoje, w tym jeden przestronny salon z aneksem kuchennym.
garwolin mieszkania na sprzedaż
 • 66 m² – -mieszkanie z oknami wychodzącymi także na dwie strony świata, 3 pokoje, w tym 26-metrowy salon z aneksem kuchennym i  wyjściem na duży balkon (6m²).
garwolin mieszkania na sprzedaż

Budynek został oddany do użytkowania wiosną tego roku. Jest wyposażony w małą architekturę (ławki, kosze, stojak na rowery). Na terenie inwestycji powstał też plac zabaw z dużą piaskownicą. Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Więcej na temat inwestycji >>

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Nasi sprzedawcy chętnie oprowadzą Cię po budynku i pokażą wolne mieszkania.

Natalia: +48 730 608

Marcin: +48 730 608 316       

osiedle garwolin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top