Garwolin – nasza inwestycja z lotu ptaka!

Budynek przy ul. Stacyjnej znakomicie wpisał się w panoramę Garwolina. Sami mogą Państwo to ocenić. Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć!

Nasza inwestycja w Garwolinie została już zakończona i odebrana przez nadzór budowlany. W ofercie zostały już ostatnie mieszkania na sprzedaż od 35 do 63 m². Wszystkie rzuty lokali dostępne są na podstronie inwestycji.

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w Garwolinie w atrakcyjnej lokalizacji i cenie, to już ostatni moment na dokonanie rezerwacji. Zachęcamy do kontaktu ze sprzedawcami, którzy chętnie spotkają się z Państwem na terenie budowy i odpowiedzą na wszystkie pytania:

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

Aneta: +48 730 608 312

mieszkania na sprzedaż garwolin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   Przewiń do góry