Garwolin – nasza inwestycja z lotu ptaka!

Budynek przy ul. Stacyjnej znakomicie wpisał się w panoramę Garwolina. Sami mogą Państwo to ocenić. Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć!

Nasza inwestycja w Garwolinie została już zakończona i odebrana przez nadzór budowlany. W ofercie zostały już ostatnie mieszkania na sprzedaż od 35 do 63 m². Wszystkie rzuty lokali dostępne są na podstronie inwestycji.

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania w Garwolinie w atrakcyjnej lokalizacji i cenie, to już ostatni moment na dokonanie rezerwacji. Zachęcamy do kontaktu ze sprzedawcami, którzy chętnie spotkają się z Państwem na terenie budowy i odpowiedzą na wszystkie pytania:

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

Aneta: +48 730 608 312

mieszkania na sprzedaż garwolin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry