Dęblin. Postęp prac.

Prace na Osiedlu Wiślana w Dęblinie nabrały tempa. Mamy już gotową konstrukcję budynku, postawione zostały też ściany działowe.

Rozpoczynamy montaż instalacji elektrycznej. Jeszcze w czerwcu pojawią się także okna oraz pokrycie dachu. Prace idą zgodnie z planem, a do przekazania mieszkań zostało mniej niż rok! Aktualny stan zaawansowania budowy mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach poniżej.

W sprzedaży zostały do wyboru dwa typy mieszkań:

1. Kawalerka o pow. 27 mkw.
4-pokojowe o pow. 63 mkw.

Nasza inwestycja w Dęblinie to jeden czteropiętowy budynek z windą, realizowany w nowoczesnym systemie Technobeton. Eleganckie wykończenie i sprawdzone, funkcjonalne układy mieszkań sprawiły, że nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem. W sprzedaży zostało 16 mieszkań z 40. Więcej informacji dostępnych jest na stronie inwestycji. Znajdą tam Państwo także dokładną lokalizację oraz ceny wszystkich dostępnych mieszkań. Zachęcamy do umawiania się z naszymi sprzedawcami na terenie budowy.

Natalia: +48 730 608 455

Marcin: +48 730 608 316

Biuro: +48 730 608 312

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top