Chełm – zbliżamy się do mety!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mimo utrudnionych warunków, jakie wszyscy mamy od kilku miesięcy, I etap Osiedla Cicha Dolina zostanie oddany  w terminie. Już wkrótce zaczniemy przekazywać klucze do mieszkań!

 

Plac naszej budowy zmienia się z dnia na dzień. Budynki B1 oraz B2 są już niemal gotowe, a my przystępujemy do porządkowania terenu wokół.  Teren jest równany, wysiewamy trawę, kończymy kostkę. Przygotowujemy też powoli strefę aktywności, która ucieszy najmłodszych mieszkańców, mowa oczywiście o placu zabaw.

Przypominamy, że mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań, które mogą zostać przekazane swoim nowym właścicielom już za miesiąc. Do wyboru są jeszcze mieszkania 2- lub 4- pokojowe oraz jedno mieszkanie 3-pokojowe.

Dlaczego warto zamieszać na Osiedlu Cicha Dolina? Oto powody:

– funkcjonalne układy mieszkań

– nowoczesna i elegancka zabudowa

– budynki wyposażone we własną kotłownię gazową

– praktyczne rozwiązania: antywłamaniowe drzwi, 3-szybowe okna, wideodomofony

Niezaprzeczalnym atutem jest też lokalizacja:

– osiedle w kameralnej części Chełma, wśród domków jednorodzinnych

– łatwy dojazd do centrum miasta

–  w niejakiej odległości szkoła i szpital

– blisko do nowo otwartej Galerii Chełm – ok. 10 minut piechotą!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i umów spotkanie ze Sprzedawcą na terenie inwestycji!

Marcin: +48 730 608 316

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

mieszkania na sprzedaż chełm

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top