Chełm – zbliżamy się do mety!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mimo utrudnionych warunków, jakie wszyscy mamy od kilku miesięcy, I etap Osiedla Cicha Dolina zostanie oddany  w terminie. Już wkrótce zaczniemy przekazywać klucze do mieszkań!

 

Plac naszej budowy zmienia się z dnia na dzień. Budynki B1 oraz B2 są już niemal gotowe, a my przystępujemy do porządkowania terenu wokół.  Teren jest równany, wysiewamy trawę, kończymy kostkę. Przygotowujemy też powoli strefę aktywności, która ucieszy najmłodszych mieszkańców, mowa oczywiście o placu zabaw.

Przypominamy, że mamy jeszcze kilka wolnych mieszkań, które mogą zostać przekazane swoim nowym właścicielom już za miesiąc. Do wyboru są jeszcze mieszkania 2- lub 4- pokojowe oraz jedno mieszkanie 3-pokojowe.

Dlaczego warto zamieszać na Osiedlu Cicha Dolina? Oto powody:

– funkcjonalne układy mieszkań

– nowoczesna i elegancka zabudowa

– budynki wyposażone we własną kotłownię gazową

– praktyczne rozwiązania: antywłamaniowe drzwi, 3-szybowe okna, wideodomofony

Niezaprzeczalnym atutem jest też lokalizacja:

– osiedle w kameralnej części Chełma, wśród domków jednorodzinnych

– łatwy dojazd do centrum miasta

–  w niejakiej odległości szkoła i szpital

– blisko do nowo otwartej Galerii Chełm – ok. 10 minut piechotą!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i umów spotkanie ze Sprzedawcą na terenie inwestycji!

Marcin: +48 730 608 316

Aneta: +48 730 608 312

Sławek: +48 730 608 319

mieszkania na sprzedaż chełm

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.