Świdnik. Dlaczego warto tu zamieszkać? Osiedle w obiektywie!

Osiedle 4 Pory Roku to inwestycja, która obecnie cieszy się dużą popularnością wśród osób poszukujących mieszkania. A dlaczego? Poniżej wymieniamy tylko 4 powody. O pozostałych przekonacie się sami, odwiedzając naszą realizację wraz ze sprzedawcą. Zachęcamy także do obejrzenia najnowszych zdjęć, one także wiele mówią!

1. Gotowe mieszkania!

Osiedle 4 Pory Roku zostało oddane do użytku w ubiegłym roku, a to oznacza, że na mieszkanie nie trzeba czekać. Nie ma opóźnień w wydaniu, ani niepewności co do terminu przeniesienia własności lokalu. To także bezpieczne rozwiązanie, klient dokładnie wie, jak wygląda osiedle, budynek i samo mieszkanie. Łatwiejsza jest także procedura otrzymania kredytu hipotecznego, a raty, które wpłacamy do banku, często pokrywają już spłatę kapitału zamiast samych odsetek.  

2. Atrakcyjna cena.

Nasza inwestycja usytuowana jest zaledwie 8 km od dzielnicy Felin w Lublinie, gdzie średnia cena mieszkania na rynku pierwotnym wynosi 8780 zł/mkw. (dane z: https://zametr.pl/statystyki/lublin).  Nasza cena zaś mieści się w granicach 6350-6700 zł/mkw. A dojazd do centrum Lublina samochodem zajmuje około 20 minut. Nie zapominajmy o urokach samego Świdnika, miasta zieleni, powolniejszego tempa i łatwiejszego załatwiania codziennych spraw. Świdnik, choć zapewnia szybki dostęp do miasta wojewódzkiego, sam w sobie niesie wiele możliwości spędzania czasu. Można wspomnieć choćby o takich miejscach jak: odnowiony plac w centrum, fontanna, kino, galeria handlowa, czy basen. W Świdniku nie brakuje również przedszkoli, szkół, sklepów oraz przychodni.

3. Funkcjonalny układ.

Mieszkania, które oferujemy na Osiedlu 4 Pory Roku, mają ustawny układ, są to lokale 3- i 4- pokojowe o pow. od 60 do 70 mkw. Mamy też rozwiązania z oddzielną kuchnią oraz garderobą. W ofercie posiadamy jeszcze ostatnie mieszkania narożne, z okami wychodzącymi na trzy strony świata. Części wspólne są elegancko wykończone – z drewnianymi elementami dekoracyjnymi na ścianach. Drzwi do mieszkań posiadają efektowne szerokie ościeżnice.

4. Zagospodarowany teren osiedla.

Osiedle 4 Pory Roku wyposażone zostało w elementy małej architektury takie jak: stojaki na rowery, ławki, kosze, donice, miejsca do gry w szachy. Zadbaliśmy także o ogrodzony plac zabaw dla dzieci z certyfikowanymi  huśtawkami. Na terenie osiedla znajdują się miejsca parkingowe w proporcji do mieszkań – 1,5 : 1.

Osiedle 4 Pory Roku w obiektywie:

Zainteresowała Cię nasza oferta? Więcej informacji o osiedlu znajdziesz tutaj:  https://ttsdevelopment.pl/swidnik/

Zadzwoń i umów spotkanie na terenie inwestycji!

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top