Lublin. Kup mieszkanie z bliskim terminem odbioru!

To już ostatnie szlify na Osiedlu Panorama Lublin i rozpoczynamy procedury odbiorowe. Zapraszamy na słoneczną relację z placu budowy.

Na terenie osiedla mamy już betonowe białe ławki, kosze na śmieci, zamontowane zostało oświetlenie, stanął też kolorowy ogrodzony plac zabaw. Betonowe elementy znakowania budynków wraz z małą architekturą doskonale skomponują się z zielenią trawników i rabat wyposażonych w system nawadniający. Wnętrza w surowym stylu przełamane zostały drewnianymi elementami dekoracyjnymi.

Tak prezentuje się Osiedle Panorama Lublin! Jeżeli poszukujesz mieszkania w dobrej lokalizacji, niedaleko centrum miasta, preferujesz nowoczesny styl, przykładasz wagę do otoczenia, w jakim mieszkasz, sprawdź ten adres – Garbarska 18A! W sprzedaży dostępne są jeszcze 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 52 i 55 mkw. Kuchnia w oferowanych lokalach zaprojektowana została w formie aneksu, ale układ pozwala na zmianę wyodrębniającą kuchnię jako oddzielne pomieszczenie. Od strony południowej dysponujemy ostatnimi mieszkaniami z ponad 15-metrowym balkonem. Ceny już od 8 500 zł/mkw.

Nasze osiedle wyróżnia się wieloma komfortowymi rozwiązaniami, o których można przeczytać na stronie inwestycji.

Przypominamy, że nasi klienci wraz z kluczami otrzymują bonusy rabatowe na zakupy w sklepach oferujących materiały do wykończenia i wyposażenia mieszkań.

Szukasz mieszkania? Spotkajmy się! 

Zadzwoń pod numer: +48 730 608 319 lub +48 730 608 316

Nasi sprzedawcy chętnie Ci doradzą i  przedstawią ofertę na wybrane mieszkanie.nowe mieszkania lublin

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top