Legnica. Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku zlokalizowanym najbliżej parku

Osiedle Centrum Park to projekt mieszkaniowy, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Wyróżnia go stylowa architektura nawiązująca do estetyki Starego Miasta i standard wykraczający daleko poza zakres deweloperski. Ponadto mieszkańcy chwalą wyjątkową lokalizację.

Jeszcze bliżej parku!

Jeżeli chcielibyście zamieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego parku, jest to odpowiedni moment na zakup lokalu. Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w budynku B – tu gdzie do stref rekreacji mamy krok, a zza okien rozciągał się będzie widok na pejzaż mieniący się w zależności od pory roku wszystkimi odcieniami zieleni, czerwieni i bieli. W takim krajobrazie przestronny balkon świetnie sprawdzi się jako miejsce odpoczynku od pędu miasta.

Co jeszcze w okolicy?

Nasi klienci twierdzą, że Osiedle Centrum Park buduje się w najładniejszej części miasta. Z jednej strony ze względu na zabytkowy charakter miejsca, z drugiej na wspomniany park, który niedawno przeszedł wielką renowację. Nie ma chyba nikogo, kogo nie zachwyciłyby fontanny, będące atrakcją  szczególnie wieczorem ze względu na pokazy wodą, światłem i dźwiękiem. Kolejne ciekawe miejsce to nowo otwarty Letni Park Wodny AquaFun, który znajduje się zaledwie 7 minut spacerem od naszego osiedla. Warto też docenić stronę zachodnią miasta, czyli  Lasek Złotoryjski i  tzw. „Glinki” – legnickie stawy. Jedno jest pewne, mieszkając na Osiedlu Centrum Park w Legnicy, nie trzeba samochodu, by odpocząć zarówno aktywnie, jak i spokojnie,  nawet w zaciszu własnego balkonu czy ogródka.

Tereny zielone to nie wszystko!

Nawet najpiękniejszy widok z okien nie zastąpi dojazdu asfaltową drogą na teren osiedla, odpowiedniej liczby miejsc parkingowych czy  chodników. U nas nie ma słabych punktów w tym zakresie! Równolegle z budynkami realizujemy infrastrukturę towarzyszącą, w tym przedłużenie ul. Piastów Legnickich, z której to drogi wykonany zostanie wjazd na osiedle. Poza zewnętrznymi miejscami parkingowymi powstaną też garaże podziemne. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji elementy małej architektury, tj. ławki, kosze, stojaki rowerowe. Na terenie osiedla powstanie plac zabaw, zadbamy o to, by atrakcyjne urządzania zabawowe zadowoliły  najmłodszych lokatorów.

Dopracowane układy mieszkań.

Nasz dział projektowy przykłada wielką wagę do tego, by mieszkania były zoptymalizowane pod względem wykorzystanej przestrzeni. Bazujemy na wiedzy zdobytej przez lata na rynku deweloperskim, tworząc produkt, który został już wielokrotnie sprawdzony na naszych licznych realizacjach. Wsłuchujemy się też w głos klientów i za każdym razem aktualizujemy ofertę mieszkań, by zaprojektowane rozkłady były wpasowane dokładnie w aktualne potrzeby mieszkaniowe. Dlatego w budynku B mamy szeroki wybór małych dwupokojowych mieszkań. Dostępne są też większe metraże dla mieszkań 3- i 4-pokojowych, jednak ich liczba jest mniejsza w stosunku do poprzedniego etapu, więc w tym przypadku nie warto zwlekać rezerwacją. Nowością na tym etapie są prywatne ogródki parterze, których powierzchnia sięga niemal 70 mkw. Sprawdź PLANY MIESZKAŃ.  

Ponad standard!

Inwestycja przy ul. Piastów Legnickich wykracza poza tradycyjne oferty deweloperskie choćby poprzez ekskluzywnie wykończone części wspólne (kamień naturalny na podłodze w korytarzach oraz tapety na ścianach) czy elektryczne rolety w każdym oknie. To jednak nie wszystko. Więcej o naszym standardzie przeczytacie na stronie inwestycji Osiedle Centrum Park.

Postaw na sprawdzoną inwestycję!

Osiedle Centrum Park w części zostało zrealizowane i oddane do użytku. Dwa budynki są już zamieszkałe. Aktualnie trwa sprzedaż kolejnych bloków:

– Budynek C – termin realizacji 2024 r.

– Budynek B – termin realizacji 2025 r.

Prace przy obydwu budynkach już trwają!

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do biura sprzedaży na terenie osiedla (wejście od strony ul. Jaworzyńskiej).

Zadzwoń i umów się na spotkanie:

 + 48 730 608 903.

Chcesz otrzymać ofertę na maila? Daj znać na: l.oswiecimska@jaworzynska.pl.

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top