Zapraszamy do Biura Sprzedaży w Świdniku. Już otwarte!

Nasze nowe Biuro Sprzedaży Mieszań w Świdniku znajduje się przy ul. Kosynierów 17 A. Serdecznie zapraszamy! Odpowiemy tu na wszystkie Państwa pytania na temat Osiedla 4 Pory Roku, które powstaje nieopodal, przy ul. Gen. Roweckiego „Grota”. Pokażemy plany mieszkań i zaserwujemy pyszną kawę. Nasze biuro czynne jest od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku.

sprzedaż mieszkań

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.