Zaglądamy na budowę w Chełmie (GALERIA)

Ruszyliśmy ze sprzedażą drugiego etapu inwestycji Cicha Dolina, która znajduje się przy ul. Chełmońskiego. Etap ten obejmuje budynki B3 oraz B4, które w tym momencie są już w stanie surowym zamkniętym, czyli ukończyliśmy prace przy montażu dachu oraz okien. Budynki mają już też ustawione ścianki działowe. W tej chwili jesteśmy w trakcie tynkowania oraz wylewania posadzek.

W pierwszym etapie natomiast kończymy wykonywanie elewacji budynków B1 oraz B2. Przygotowaliśmy już kotłownię.  Aktualnie jesteśmy w trakcie układania płytek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku B1. Przystąpiliśmy też do porządkowania terenu. Wkrótce zakończymy układnie kostki przy budynku B1 oraz B3. Zobaczcie sami, jak wygląda nasza inwestycja.

Przypominamy też, że mamy jeszcze kilka ostatnich mieszkań na sprzedaż w pierwszym etapie inwestycji.  Zachęcamy do obejrzenia rzutów lokali. Odbiór kluczy jeszcze tego lata!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i umów się na spotkanie lub dokonaj niezobowiązującej rezerwacji.

TTS Development:

Aneta: +48 730 608 312

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

nowe mieszkania chełm

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top