Zaglądamy na budowę w Chełmie (GALERIA)

Ruszyliśmy ze sprzedażą drugiego etapu inwestycji Cicha Dolina, która znajduje się przy ul. Chełmońskiego. Etap ten obejmuje budynki B3 oraz B4, które w tym momencie są już w stanie surowym zamkniętym, czyli ukończyliśmy prace przy montażu dachu oraz okien. Budynki mają już też ustawione ścianki działowe. W tej chwili jesteśmy w trakcie tynkowania oraz wylewania posadzek.

W pierwszym etapie natomiast kończymy wykonywanie elewacji budynków B1 oraz B2. Przygotowaliśmy już kotłownię.  Aktualnie jesteśmy w trakcie układania płytek na korytarzach i klatkach schodowych w budynku B1. Przystąpiliśmy też do porządkowania terenu. Wkrótce zakończymy układnie kostki przy budynku B1 oraz B3. Zobaczcie sami, jak wygląda nasza inwestycja.

Przypominamy też, że mamy jeszcze kilka ostatnich mieszkań na sprzedaż w pierwszym etapie inwestycji.  Zachęcamy do obejrzenia rzutów lokali. Odbiór kluczy jeszcze tego lata!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń i umów się na spotkanie lub dokonaj niezobowiązującej rezerwacji.

TTS Development:

Aneta: +48 730 608 312

Marcin: +48 730 608 316

Sławek: +48 730 608 319

nowe mieszkania chełm

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.