Wręczamy 10% kupon rabatowy na materiały wykończeniowe

Kupujesz mieszkanie na jednaj z naszych inwestycji? Przy przekazaniu kluczy otrzymasz kupon uprawniający Cię do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin.

10% rabat* pozwoli na tańsze wykończenie mieszkania. Dodatkowo przy zakupach powyżej 2000 zł mogą Państwo liczyć na projekt kuchni i łazienki za symboliczny 1 gr. Kupon uprawnia do jednorazowych zakupów. Dlatego warto wcześniej rozejrzeć się za potrzebnymi materiałami i zrobić listę zakupów, a dopiero później zrealizować zamówienia przy okazji jednej wizyty w sklepie. A asortyment Leroy Merlin jest naprawdę szeroki i pozwala na urządzenie całego mieszkania od glazury, ceramiki, farb, podłóg drewnianych i paneli, po meble kuchenne, a nawet materiały dekoracyjne. (Sprawdź ofertę sklepu Leroy Merlin). Warunkiem przystąpienia do programu jest założenie Karty DOM, która nie tylko daje rabat naszym Klientom TTS już na start, ale też umożliwia zbieranie punktów w przyszłości i zyskanie kolejnych zniżek.

*Szczegóły w regulaminach dostępnych na www.leroymerlin.pl i w punktach informacyjnych sklepów.

logo leroy merlin

  Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   pl_PLPolski
   Scroll to Top