Wręczamy 10% kupon rabatowy na materiały wykończeniowe

Kupujesz mieszkanie na jednaj z naszych inwestycji? Przy przekazaniu kluczy otrzymasz kupon uprawniający Cię do zakupów po niższej cenie w sklepie Leroy Merlin.

10% rabat* pozwoli na tańsze wykończenie mieszkania. Dodatkowo przy zakupach powyżej 2000 zł mogą Państwo liczyć na projekt kuchni i łazienki za symboliczny 1 gr. Kupon uprawnia do jednorazowych zakupów. Dlatego warto wcześniej rozejrzeć się za potrzebnymi materiałami i zrobić listę zakupów, a dopiero później zrealizować zamówienia przy okazji jednej wizyty w sklepie. A asortyment Leroy Merlin jest naprawdę szeroki i pozwala na urządzenie całego mieszkania od glazury, ceramiki, farb, podług drewnianych i paneli, po meble kuchenne, a nawet materiały dekoracyjne. (Sprawdź ofertę sklepu Leroy Merlin). Warunkiem przystąpienia do programu jest założenie Karty DOM, która nie tylko daje rabat naszym Klientom TTS już na start, ale też umożliwia zbieranie punktów w przyszłości i zyskanie kolejnych zniżek.

*Szczegóły w regulaminach dostępnych na www.leroymerlin.pl i w punktach informacyjnych sklepów.

logo leroy merlin

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry