Uruchomiliśmy podpisywanie umów on-line

Szanowni Państwo, w związku z trwającą pandemią w trybie wyjątkowym wdrożyliśmy możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych zdalnie.

Co to oznacza dla naszych Klientów?

– bezpieczną transakcję

– maksymalne uproszczenie formalności

– pewność zakupu wybranego mieszkania

Prowadzimy sprzedaż mieszkań  w Świdniku, Legnicy, Chełmie oraz Garwolinie. Mamy szeroką ofertę mieszkań w stanie deweloperskim o zróżnicowanych metrażach i sprawdzonych, funkcjonalnych układach.  Zachęcamy  do kontaktowania się z naszymi Sprzedawcami, którzy chętnie  podpowiedzą, jakie mieszkanie będzie odpowiednie dla Państwa potrzeb. Mogą także sami Państwo przejrzeć nasz katalog z rzutami lokali na podstronach inwestycji.

 

sprzedaż mieszkań on-line

    Przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych klikając Tutaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółki zależne w celach marketingowych w tym m.in. dla informowania o aktualnej ofercie.
    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (treści marketingowych) od TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez TTS Development Sp. z o.o. Sp.k. oraz jego spółek zależnych telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących tj. telefon, wiadomości SMS/MMS dla celów marketingowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne.


    Przewiń do góry