U nas zarezerwujesz mieszkanie on-line!

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie naszych Klientów uruchomiliśmy rezerwację mieszkań  przez internet. Jest prosta, szybka i pewna.  I co ważne –  można ją wykonać w każdej chwili  bez wychodzenia z domu.

Od teraz można rezerwować u nas mieszkania także wtedy, gdy biuro jest nieczynne, 24/7, w weekendy oraz święta. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie dotyczące rezerwacji on-line. Cały proces oraz szczegółowe informacje opisane zostały w regulaminie dostępnym poniżej. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem tel: 730 608 312.

W jakich inwestycjach mogę zarezerwować mieszkanie on-line?

Rezerwacje on-line aktualnie dostępne są  na stronach naszych dwóch inwestycji: Osiedla Panorama Lublin oraz Osiedla 4 Pory Roku w Świdniku.  Planujemy także uruchomić taką opcję na stronie Osiedla Maki w Kraśniku.

Czy rezerwacja on-line wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nie, rezerwacja ta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, jednakże przy procesie rezerwacji należy wykonać przelew w wysokości 1000 zł. Kwota ta w całości jest wliczana na poczet zakupu mieszkania.  

Jak wygląda proces rezerwacji?

Aby dokonać rezerwacji należy:

 1. przejść do tabeli mieszkań (tabela mieszkań jest dostępna w każdej inwestycji w zakładce SZUKAJ MIESZKANIA);
 2. wcisnąć przycisk <Zarezerwuj> przy wybranym mieszkaniu;
 3. wypełnić krótki formularz, zaznaczyć obowiązkowe zgody związane z przetwarzaniem danych, potwierdzić pełnoletniość, a następnie wcisnąć przycisk <POTWIERDZAM REZERWACJĘ>;
 4. odebrać wiadomość e-mail, która przyjdzie na adres podany w formularzu;
 5. sprawdzić poprawność informacji, a następnie wcisnąć przycisk <POTWIERDZAM REZERWACJĘ I PRZECHODZĘ DO PŁATNOŚCI>;
 6. wybrać metodę płatności (BLIK, przelew on-line lub przelew tradycyjny), następnie dokonać przelew w wysokości 1000 zł zgodnie z wybraną metodą.

Dokonałem/am rezerwacji wybranego mieszkania. Co teraz?

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie (co w szybkich przelewach oraz w płatnościach poprzez BLIK następuje automatycznie, dlatego zalecamy te metody płatności), wybrane mieszkanie zmieni status na stronie na zarezerwowane i będzie niedostępne do rezerwacji dla innych osób. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe, prawdopodobnie jeszcze tego samego lub następnego roboczego dnia. Ustalimy całość kosztów związanych z zakupem mieszkania oraz termin umowy rezerwacyjnej lub deweloperskiej. Jeżeli pojawią się pytania, odpowiemy na nie.

 

A co z komórką lokatorską i miejscem parkingowym?

Jeżeli zakup wybranego mieszkania wiąże się koniecznością zakupu także komórki lokatorskiej czy miejsca parkingowego, poinformujemy Cię o tym podczas pierwszej rozmowy, przedstawimy też koszty ich zakupu. Jeżeli warunki nie będą Ci odpowiadały, możesz zrezygnować z rezerwacji, a my zwrócimy Ci pełną opłatę rezerwacyjną na Twoje konto.

 

Przez jaki czas moje mieszkanie będzie dla mnie zarezerwowane?

Rezerwacja dokonywana jest na 10 dni. To czas który pozwoli na wybranie miejsca parkingowego, zapoznanie się dokumentacją inwestycji czy sprawdzenie zdolności kredytowej. Jeżeli do tego terminu nie dojdzie do zawarcia umowy rezerwacyjnej lub deweloperskiej, rezerwacja wygasa, a my zwracamy Ci pieniądze. Aby otrzymać zwrot opłaty należy wysłać do nas wiadomość e-mail z adresu podanego w formularzu rezerwacyjnym, w treści którego osoba rezerwująca oświadczy, że rezygnuje z rezerwacji i poda numer konta, na który mamy przesłać pieniądze.

rezerwacja mieszkań

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top