Świdnik. Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie Osiedla 4 Pory Roku.

Nasza oferta powiększyła się własnie o kolejne 64 mieszkania. Dwa nowe budynki powstaną w ramach rozpoczętej już inwestycji przy ul. gen. Roweckiego „Grota” w Świdniku. Ceny lokali zaczynają się od 5700 zł/mkw.

Nowe mieszkania dopiero pojawiły się na stronie inwestycji, dlatego jest jeszcze w czym wybierać.  Są tam rodzinne duże 4-pokojwe lokale o powierzchni nawet  70 m², 35-metrowe mieszkania dwupokojowe, nie brakuje też kawalerek. Miejsca parkingowe oraz  przestronne komórki lokatorskie usytuowane będą w kondygnacji podziemnej. Budowa II etapu osiedla już się rozpoczęła, w budynku A1 o nazwie JESIEŃ trwają aktualnie prace na poziomie parteru. Ta część inwestycji będzie gotowa do odbioru w II kwartale 2022 roku. Osoby, którym zależy na czasie, mogą jeszcze kupić mieszkanie w budynku ZIMA lub  WIOSNA, ich oddanie planowane jest pod koniec tego roku. Dostępne są metraże od 35 do 63 m². 

Wszystkie plany mieszkań wraz cenami znajdują się na stronie internetowej Osiedla 4 Pory Roku (https://ttsdevelopment.pl/swidnik/). Jest też bezpieczny i pewny sposób rezerwacji on-line – bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. Wystarczy przejść do wyszukiwarki mieszkań, znaleźć odpowiedni lokal i wcisnąć przycisk <Zarezerwuj>. Po wypełnieniu formularza oraz dokonaniu opłaty rezerwacyjnej mieszkanie będzie niedostępne dla innych osób. Jest to rozwiązanie, które pozwala na wygodne i gwarantowanie zarezerwowanie wybranego mieszkania w dni świąteczne lub późnych porach, gdy biuro sprzedaży jest nieczynne. Wpłacona kwota zostaje wliczona na poczet zakupu mieszkania. Rezerwujący może też w każdej chwili przed popisaniem umowy zrezygnować z mieszkania, wystarczy, że poinformuje o tym dewelopera, a pieniądze wrócą na konto, z którego były wpłacane.

Zapraszamy do naszego nowego Biura Sprzedaży przy ul. Nałęczowskiej 14 w Lublinie (XIII piętro).

730 608 455

730 608 316

www.ttsdevelopment.pl

sprzedaż mieszkań Świdnik

  Перш ніж надавати наступні згоди, ознайомтеся з інформацією про обробку персональних даних, натиснувши тут

  Я даю згоду на обробку моїх персональних даних компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: вул. для інформування про поточну пропозицію.
  Я погоджуюся отримувати комерційну інформацію (маркетинговий вміст) від TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та його дочірніх компаній за допомогою засобів електронного зв’язку в розумінні Закону про 18 липня 2002 року про надання послуг електронними засобами.
  Я даю згоду на використання компанією TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna з зареєстрованим офісом у Любліні за адресою: ul.Nałęczowska 14, 20-701 Lublin та її дочірніми компаніями телекомунікаційного кінцевого обладнання та систем автоматичного виклику, тобто телефону, SMS/MMS-повідомлень для у маркетингових цілях у розумінні положень Закону від 16 липня 2014 р. Закону про телекомунікації.

   Lublin - Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN


   Możesz teraz dokonać bezpiecznej i pewnej czasowej rezerwacji tego mieszkania. Wystarczy, że wypełnisz formularz i opłacisz zwrotną (na czas trwania rezerwacji) opłatę rezerwacyjną w kwocie 1000 zł, a my wybrane mieszkanie przetrzymamy dla Ciebie przez 10 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty skontaktujemy się z Tobą, by umówić dogodny termin podpisania umowy.

   Administratorem danych osobowych jest TTS Development Piotr Turski i Wspólnicy spółka jawna z siedzibą w Lublinie przy ulicy Nałęczowskiej 14, 20-701 Lublin. Dane osobowe osób korzystających z formularza rezerwacji przetwarzane są w celu dokonania ograniczonej w czasie rezerwacji lokalu oraz obsługi rezerwacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rezerwacji tj. 10 dni od daty przesłania formularza rezerwacji, chyba że ich dłuższe przechowywanie będzie niezbędne dla realizacji innych celów. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Rezerwującemu uprawnieniach, znajduje się w Regulaminie


   Lublin – Mieszkanie nr 2

   Cena: 1 000 000 PLN

   Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość. Odczytaj ją, aby dokończyć proces rezerwacji

   ukУкраїнська
   Scroll to Top